Temos Žymėti visasAtžymėti visus

linas linkevicius.JPG

Užsienio reikalų ministras

Linas Linkevičius

Ministro darbotvarkė cv Twitter

Apie regioninius ir pasaulinius geopolitinius cunamius L. Linkevičius diskutavo Baltijos investuotojų forume

Sukurta 2017.06.02 / Atnaujinta 2017.06.02 09:54
  Apie regioninius ir pasaulinius geopolitinius cunamius L. Linkevičius diskutavo Baltijos investuotojų forume

  Baltijos regiono šalių investuotojų forumo diskusijoje „Europa – pasiruošimas geopolitiniam cunamiui?“ užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius kartu su vienu žymiausių pasaulyje geopolitikos ekspertų dr. George‘u Friedmanu ir Europos Komisijos migracijos ir vidaus reikalų generalinio direktorato direktoriaus pavaduotoju Olivier Onidi diskutavo apie geopolitinius iššūkius regione ir pasaulyje, jų įtaką nacionaliniu ir globaliu lygiu. 

  „Nepaisant visų grėsmių, kurias matome tiek savo regione, tiek pasaulyje, Lietuva yra saugi ir patikima šalis užsienio investicijoms. Tai patvirtina visai neseniai paskelbti Vokietijos, JAV tarptautinių kompanijų sprendimai pasirinkti Lietuvą savo investiciniams projektams realizuoti“, – pabrėžė ministras renginyje dalyvavusiems Baltijos šalių regiono verslo, mokslo ir visuomenės lyderiams.    

  Kalbėdamas apie Europos ateitį ir Lietuvos vietą joje, ministras akcentavo, kad Lietuvos spendimas jungtis į ES ir NATO buvo tvirtas ir sąmoningas. „Lietuva tiki Europa, esame atvirta šalis užsienio prekybai ir investicijoms, į ateitį žiūrime optimistiškai, bet su realistiniu vertinimu. Svarbu nepamiršti, kad vertybes turime ne tik deklaruoti, bet ir apginti“, – akcentavo ministras.   

  Baltijos regiono šalių investuotojų forumas (BIF) yra viena svarbiausių verslo konferencijų Baltijos valstybėse. Baltijos šalių regiono verslo, mokslo ir visuomenės lyderiai, pasaulinį pripažinimą pelnę ekspertai Vilniuje susitinka jau trečią kartą.

  Daugiau nuotraukų rasite čia.

   

  Susijusios naujienos Visos naujienos »

  Naujienlaiškio prenumerata