Temos Žymėti visasAtžymėti visus

linas linkevicius.JPG

Užsienio reikalų ministras

Linas Linkevičius

Ministro darbotvarkė cv Twitter

Briuselyje pasirašytas Lietuvos ir Valonijos-Briuselio mainų programos susitarimas

Sukurta 2018.04.26 / Atnaujinta 2018.04.26 14:54
  Briuselyje pasirašytas Lietuvos ir Valonijos-Briuselio mainų programos susitarimas

  Briuselyje balandžio 26 dieną Lietuvos ir Valonijos-Briuselio Federacijos bei Valonijos Vyriausybės nuolatinės jungtinės komisijos susitikimo metu pasirašyti Lietuvos ir Valonijos-Briuselio mainų programos metmenys.

  Programa numato bendradarbiavimą aukštojo mokslo, kultūros ir turizmo, mokslinių tyrimų,  eksperimentinės plėtros, inovacijų, smulkiojo ir vidutinio verslo rėmimo ir investicijų srityse, Europos kūrimo ir kultūrų įvairovės skatinimo programose. Programoje numatytos galimybės valstybės tarnautojams, akademikams ir studentams gilinti prancūzų ir lietuvių kalbos žinias.

  Mainų programą pasirašė Lietuvos užsienio reikalų ministerijos Europos šalių departamento direktorė Jolanta Balčiūnienė ir Valonijos-Briuselio tarptautinio bendradarbiavimo agentūros bei Valonijos eksporto ir investicijų agentūros generalinė direktorė Pascale Delcomminette. Susitikimo metu aptartas dvišalis bendradarbiavimas bei galimas tolesnis ryšių stiprinimas gyvybės mokslų, kultūros bei profesinio rengimo srityse.

  2002 metais Lietuvos ir Belgijos prancūzų bendruomenės bei Valonijos regiono vyriausybių pasirašyta sutartimi buvo sukurta Nuolatinė jungtinė Lietuvos ir Valonijos-Briuselio komisija, kurios susitikimų metu yra pasirašomos bendradarbiavimo programos. Šiemet Briuselyje įvykusio komisijos susitikimo metu pasirašyta programa – jau ketvirtoji Lietuvos ir Valonijos-Briuselio bendradarbiavimo programa.

  Susijusios naujienos Visos naujienos »
  _MG_2198_.jpg

  Spalio 8 dieną užsienio reikalų viceministras Albinas Zananavičius pasveikino į Lietuvą atvykusį naująjį Belgijos Karalystės ambasadorių Lucą Jacobsą ir pasidžiaugė artimais ir intensyvėjančiais abiejų šalių tarpusavio ryšiais.

  Dvišaliai santykiai »
  IMG_20181008_083808.jpg

  Leonido Donskio kūrybinis palikimas tampa prieinamas dar platesniam skaitytojų ratui – Lietuvos ambasados Belgijoje, Leonido Donskio fondo bei Flandrijos užsienio reikalų departamento iniciatyva jo knyga „Mažoji Europa: esteto žemėlapis“ bus išleista olandiškai.

  Istorinė, kultūros diplomatija »
  Belgija3.jpg

  Užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius liepos 21 dieną pasveikino Belgijos Karalystės vicepremjerą ir Užsienio ir Europos reikalų ministrą Didier Reynders Belgijos Nacionalinės dienos proga.

  Dvišaliai santykiai »
  tomas_razmus-2570.JPG

  Užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius liepos 9 dieną atsisveikinimo vizito priėmė Belgijos Karalystės ambasadorę Colette Taquet, reziduojančią Varšuvoje.

  Dvišaliai santykiai »

  Naujienlaiškio prenumerata