Temos Žymėti visasAtžymėti visus

linas linkevicius.JPG

Užsienio reikalų ministras

Linas Linkevičius

Ministro darbotvarkė cv Twitter

Kvietimas į svarbiausių Frankofonijos mėnesio programos renginių pristatymą

Sukurta 2018.02.21 / Atnaujinta 2018.02.21 08:37
  Kvietimas į svarbiausių Frankofonijos mėnesio programos renginių pristatymą

  Prancūzų institutas Lietuvoje kartu LR Užsienio reikalų ministerija ir kitais frankofoniškų šalių bei Lietuvos partneriais kviečia į svarbiausių Frankofonijos mėnesio programos renginių pristatymą.

  Spaudos konferencija vyks vasario 22 dieną, ketvirtadienį, nuo 10 iki 11 val. Prancūzų institute, Didžioji g. 1, Vilniuje.

  Šia proga bus pristatyta daugiau nei penkiasdešimt renginių, kurių pagrindinis tikslas – švęsti prancūzų kalbą ir Frankofoniją.

  Šiandien pasaulyje 274 milijonai žmonių kalba prancūziškai, 84 valstybės ir Vyriausybės priklauso Tarptautinei Frankofonijos organizacijai. Nuo 1999 metų Lietuva šioje organizacijoje turi stebėtojos statusą.

  Spaudos konferencijos metu bus išplatintas pranešimas spaudai.

  Apie savo dalyvavimą prašome patvirtinti adresu: [email protected]

  Susijusios naujienos Visos naujienos »
  Linkevicius susitinka su Prancuzijos senatoriumi res.jpg

  Lapkričio 30 dieną Vilniuje užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius susitiko su Prancūzijos senatoriumi Olivier Cadic, kuris yra vienas iš dvylikos Prancūzijos senatorių, atstovaujančių Prancūzijos žmonėms, gyvenantiems už šalies ribų. O. Cadic yra prancūzų diasporos Jungtinėje Karalystėje atstovas.

  Dvišaliai santykiai »
  IMG_7099.JPG

  Spalio 8-9 dienomis užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius dalyvauja Tarptautinės frankofonijos organizacijos viršūnių susitikimo ministrų konferencijoje. Pasisakydamas konferencijos metu L. Linkevičius akcentavo Frankofonijos organizacijos vaidmenį ne tik populiarinant prancūzų kalbą ir kultūrą, bet ir remiant universalias vertybes – pagarbą žmogaus teisėms, kovą su diskriminacija ir lyčių lygybę. Ministras taip pat pažymėjo Lietuvos įsitraukimą į JT taikos palaikymo misiją Malyje bei siekį skatinti moterų įgalinimą ir dalyvavimą visuose politiniuose procesuose.

  Daugiašaliai santykiai »

  Spalio 8-9 dienomis užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius dalyvaus Tarptautinės frankofonijos organizacijos Viršūnių susitikimo ministrų konferencijoje Jerevane, Armėnijoje.

  Daugiašaliai santykiai »
  paroda.jpg

  Kovo 1 dieną Užsienio reikalų ministerijoje iškilmingai paskelbta Frankofonijos mėnesio Lietuvoje pradžia. Šia proga ministerijoje, bendradarbiaujant su Lietuvos centriniu valstybės archyvu, atidaryta prancūzų poetui ir pirmajam Lietuvos atstovui Prancūzijoje Oskarui Milašiui skirta paroda.

  Kultūros renginiai » Užsienio reikalų ministro veikla » Ministerijos naujienos » Istorinė, kultūros diplomatija »

  Naujienlaiškio prenumerata