Temos Žymėti visasAtžymėti visus

Naujienos Spausdinti RSS

L. Linkevičius: Europos Sąjungos įsitraukimas ir parama yra svarbūs padedant Moldovai išlaikyti europinę kryptį

Sukurta 2019.07.15 / Atnaujinta 2019.07.15 14:49
  L. Linkevičius: Europos Sąjungos įsitraukimas ir parama yra svarbūs padedant Moldovai išlaikyti europinę kryptį

  Liepos 15 dieną užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius dalyvavo Europos Sąjungos (ES) Užsienio reikalų tarybos posėdyje Briuselyje, kuriame aptarti migracijos ir situacijos Irake, Irane, Centrinėje Afrikos Respublikoje ir Moldovoje klausimai.

  Ministras L. Linkevičius džiaugėsi Moldovos Vyriausybės įsipareigojimu išlaikyti Europos integracijos kryptį ir tęsti Asociacijos susitarimo įgyvendinimą.

  „Svarbu, kad naujai koalicijai pavyktų pasiekti apčiuopiamų rezultatų ir atkurti prarastą žmonių pasitikėjimą valstybe. Šiame kontekste ES įsitraukimas bei politinė ir finansinė parama padėtų Moldovai išlaikyti europinę kryptį ir pasiekti pažangos įgyvendinant svarbias reformas“, – sakė ministras.

  Ministras taip pat paragino tęsti techninę ir finansinę paramą Moldovai, bet pabrėžė, jog paramos teikimas priklausys nuo reformų eigos ir negrįžtamumo.

  Susijusios naujienos Visos naujienos »
  foto3.jpg

  Vasario 17 dieną ministras Linas Linkevičius dalyvavo Europos Sąjungos (ES) Užsienio reikalų tarybos (URT) posėdyje Briuselyje. Taryboje diskutuota apie ES veiksmus stabilizuojant situaciją Libijoje bei ES santykius su Afrika ir Indija. ES užsienio reikalų ministrai su Albanijos ministru pirmininku Edi Rama taip pat aptarė Albanijos ir Šiaurės Makedonijos derybų dėl narystės ES pradžios perspektyvas.

  Daugiašaliai santykiai » Europos Sąjunga »

  Vasario 17 dieną užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius Briuselyje dalyvaus Europos Sąjungos (ES) Užsienio reikalų tarybos (URT) posėdyje. Darbotvarkėje numatyti klausimai apie ES-Afrikos ir ES-Indijos santykius, situaciją Libijoje, Sahelyje, Artimuosiuose Rytuose, Venesueloje ir Vakarų Balkanuose.

  Užsienio reikalų ministro veikla » Ministerijos naujienos » Europos Sąjunga »
  49413430686_b185c89fb1_k(3).jpg

  Sausio 20 dieną užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius dalyvavo Europos Sąjungos (ES) Užsienio reikalų tarybos (URT) posėdyje Briuselyje. Šioje taryboje ministrai daugiausia dėmesio skyrė situacijai Afrikos Sahelio regione ir ES klimato diplomatijai.

  Daugiašaliai santykiai »

  Užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius sausio 20 dieną Briuselyje dalyvaus Europos Sąjungos (ES) Užsienio reikalų tarybos (URT) posėdyje. Darbotvarkėje numatyti Sahelio ir ES klimato diplomatijos klausimai. Ministrai taip pat aptars situaciją Artimųjų Rytų regione.

  Užsienio reikalų ministro veikla » Europos Sąjunga »
  49362073416_2c499590f9_k.jpg

  Sausio 10 dieną užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius Briuselyje dalyvavo neeiliniame Europos Sąjungos (ES) Užsienio reikalų tarybos (URT) posėdyje, surengtame aptarti naujausius įvykius Irake ir ES vaidmenį deeskaluojant padidėjusią įtampą Vidurio Rytų regione. ES užsienio reikalų ministrai išklausė ir NATO generalinio sekretoriaus Jenso Stoltenbergo saugumo situacijos Irake ir regione vertinimo.

  Daugiašaliai santykiai »

  Užsienio reikalų viceministras Albinas Zananavičius lapkričio 21 dieną Briuselyje dalyvaus Europos Sąjungos (ES) Užsienio reikalų tarybos prekybos klausimais posėdyje.

  Daugiašaliai santykiai »