Temos Žymėti visasAtžymėti visus

Naujienos Spausdinti RSS

L. Linkevičius pasveikino Liuksemburgo užsienio reikalų ministrą Nacionalinės dienos proga

Sukurta 2019.06.23 / Atnaujinta 2019.06.24 09:05
  L. Linkevičius pasveikino Liuksemburgo užsienio reikalų ministrą Nacionalinės dienos proga

  Birželio 23 dieną užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius pasveikino savo kolegą, Liuksemburgo Didžiosios Hercogystės užsienio ir Europos reikalų ministrą Jean Asselborn, ir visus šios šalies žmones Liuksemburgo nacionalinės šventės proga.

  Sveikinimo laiške L. Linkevičius pasidžiaugė Lietuvos ir Liuksemburgo gerais dvišaliais santykiais gynybos, saugumo, ekonomikos ir kultūros srityse.

  „Mes labai vertiname ir dėkojame už jūsų šalies indėlį į saugumą Baltijos regione, dalyvavimą NATO priešakinių pajėgų bataliono veikloje Lietuvoje ir teikiamą paramą infrastruktūros projektams, kurie sustiprina atgrasymą ir gynybą NATO rytinėje dalyje“, – rašoma L. Linkevičiaus sveikinimo laiške.

  Lietuvos diplomatijos vadovas taip pat išreiškė įsitikinimą, kad Lietuva ir Liuksemburgas toliau stiprins partnerystes ir bendradarbiavimą Baltijos ir Beneliukso šalių formate.

  Liuksemburgo Didžiosios Hercogystės valstybinė šventė švenčiama birželio 23 d.

  Susijusios naujienos Visos naujienos »
  Liuksenburgas5.jpg

  Užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius pasveikino savo kolegą, Liuksemburgo užsienio ir Europos reikalų ministrą Jeaną Asselborną ir visus šalies žmones Liuksemburgo nacionalinės šventės proga.

  Dvišaliai santykiai »