Temos Žymėti visasAtžymėti visus

linas linkevicius.JPG

Užsienio reikalų ministras

Linas Linkevičius

Ministro darbotvarkė cv Twitter

Lietuvos ambasadorė lankėsi Seule

Sukurta 2017.10.29 / Atnaujinta 2017.10.30 10:04

Spalio 27-28 dienomis Lietuvos ambasadorė Kinijoje  Ina Marčiulionytė su darbo vizitu lankėsi Seule, Korėjos Respublikoje.

Vizito metu ambasadorė susitiko su Korėjos Respublikos užsienio reikalų ministrės pavaduotoju politikos klausimams Soongu Yoon, Europos Sąjungos ambasadoriumi Michael Reiterer, pristatė Lietuvos aukštąsias mokyklas parodoje "Studijuok Europoje", kur skaitė pranešimą apie studijų galimybes Lietuvoje. Ambasadorė taip pat dalyvavo Lietuvos ambasados ir Lietuvos garbės konsulato organizuotame 4-jame Lietuvos dienos Korėjoje renginyje.

Susitikime su užsienio reikalų ministrės pavaduotoju ambasadorė aptarė dvišalių santykių aktualijas, ateities planus ir padėtį Korėjos pusiasalyje. „Lietuva ir Pietų Korėja turi daug potencialo plėtoti bendradarbiavimą, ypač finansinių technologijų, gyvybės mokslų, lazerių srityje. Tikimės sulaukti Pietų Korėjos mokslininkų ir verslininkų delegacijos 2018 metais rugsėjį Vilniuje vyksiančioje „Life Science Baltics“ konferencijoje“, - sakė ambasadorė I. Marčiulionytė.

Ambasadorė pasidžiaugė, kad greitu laiku Seulą papuoš Lietuvos architektų projektuotas ekologiškas pėsčiųjų tiltas.

Užsienio reikalų ministrės pavaduotojas pabrėžė, kad nevertina valstybių pagal jų dydį ir pastebėjo, kad didėja Lietuvos žinomumas Pietų Korėjoje. Jis taip pat perdavė kvietimą Lietuvos žmonėms dalyvauti žiemos olimpinėse žaidynėse, kurios vyks 2018 metų vasario mėnesį Pietų Korėjoje.

Ambasadorė švietimo parodoje “Studijuok Europoje” ragino korėjiečius studijuoti Lietuvos universitetuose. Parodoje dalyvavo virš 80 institucijų, aukštųjų mokyklų iš įvairių Europos valstybių.

Prieš sugrįždama į Pekiną, ambasadorė susitiko su Pietų Korėjoje gyvenančiais ir studijuojančiais lietuviais. Savo apsilankymu ir muzika lietuvaičius pradžiugino koncertinį turą Pietų Korėjoje užbaigęs akordeonistas Martynas Levickis.

Susijusios naujienos Visos naujienos »

Lietuvos užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius pasveikino Indijos Respublikos išorinių reikalų ministrę Sushmą Swaraj ir Korėjos Respublikos užsienio reikalų ministrę Kang Kyung-Wha su šių šalių nacionalinėmis šventėmis.

Dvišaliai santykiai » Ekonominiai santykiai »
Pietu Koreja7.jpg

Užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius pasveikino pareigas pradėjusią eiti Pietų Korėjos užsienio reikalų ministrę Kang Kyung-Wha.

Dvišaliai santykiai »
IMG_1891.JPG

Seule birželio 3–4 dienomis Europos Sąjungos šalys kvietė miesto gyventojus ir svečius apsilankyti renginyje „Europos kaimas: žaliasis tiltas į Europą“. Šventėje surengtas ir nuotaikingas Lietuvos pristatymas, sulaukęs didelio renginio dalyvių ir miestelėnų dėmesio.

Atstovybių naujienos »
IMG_0415.JPG

Lietuvos ambasada Kinijoje ir Korėjos Respublikai kovo 29 dieną kartu su Panevėžio prekybos, pramonės ir amatų rūmais surengė Lietuvos verslo aplinkos bei Panevėžio įmonių pristatymą Pietų Korėjos prekybos ir pramonės rūmuose Seule.

Atstovybių naujienos » Ekonominiai santykiai »
Konsultacijos Seule.jpg

Kovo 21 dieną Seule surengtos Baltijos šalių ir Korėjos Respublikos užsienio reikalų ministerijų pareigūnų konsultacijos, kuriose aptarti dvišalio ir daugiašalio bendradarbiavimo klausimai, regionų aktualijos, tarptautinės politikos procesai ir perspektyvos.

Daugiašaliai santykiai »

Naujienlaiškio prenumerata