Temos Žymėti visasAtžymėti visus

linas linkevicius.JPG

Užsienio reikalų ministras

Linas Linkevičius

Ministro darbotvarkė cv Twitter

Lietuvos ambasadorius Alžyre įteikė skiriamuosius raštus

Sukurta 2017.02.21 / Atnaujinta 2017.02.21 09:37
   Lietuvos ambasadorius Alžyre įteikė skiriamuosius raštus
   Lietuvos ambasadorius Alžyre įteikė skiriamuosius raštus
   Lietuvos ambasadorius Alžyre įteikė skiriamuosius raštus
   Lietuvos ambasadorius Alžyre įteikė skiriamuosius raštus

   Lietuvos ambasadorius Gediminas Varvuolis vasario 20 dieną lankydamasis Alžyre įteikė skiriamuosius raštus. Ceremonijos metu ambasadorius susitiko su Alžyro užsienio reikalų ir tarptautinio bendradarbiavimo ministru Ramtane Lamamra ir aptarė dvišalio bendradarbiavimo perspektyvas, poreikį stiprinti ekonominius santykius, glaudžiai bendradarbiauti ir konsultuotis tarptautinės darbotvarkės klausimais.

   Ambasadorius perdavė ministrui Lietuvos diplomatijos vadovo Lino Linkevičiaus kvietimą apsilankyti Lietuvoje. Alžyro atstovai taip pat buvo pakviesti įvertinti pateiktus dvišalių susitarimų projektus. G. Varvuolis informavo ministrą apie Lietuvos verslo susidomėjimą Alžyro ekonomikos teikiamomis galimybėmis.

   Vizito metu ambasadorius taip pat susitiko su Alžyro energetikos ministru Noureddine Boutarfa, kuriam pristatė Lietuvos pastangas diversifikuoti energijos teikimo šaltinius. Pokalbyje aptartos bendradarbiavimo galimybės saulės energijos technologijų panaudojimo srityje, plėtojant dujų pramonę.

   Alžyre taip pat numatyti ambasadoriaus susitikimai su Alžyro prekybos ministerijos generaliniu direktoriumi užsienio prekybai, Aukštosios nacionalinės žemės ūkio mokyklos rektoriumi ir kitais pareigūnais.

   Belgijoje reziduojantis G. Varvuolis yra pirmasis Alžyrui akredituotas Lietuvos ambasadorius. Lietuvos ir Alžyro diplomatiniai santykiai užmegzti 1994 m. balandžio 15 d.  

   Susijusios naujienos Visos naujienos »

   Lapkričio 5-6 dienomis Lietuvos užsienio reikalų viceministras Darius Skusevičius lankėsi Alžyre, kur atidarė renginį, skirtą Lietuvos žemės ūkio produkcijos pristatymui Alžyro įmonėms, dalyvavo dvišaliuose susitikimuose.

   Dvišaliai santykiai » Ekonominiai santykiai »

   Alžyro Liaudies Demokratinės Respublikos ambasada Varšuvoje savo 2017 m. kovo 24 d. notoje informuoja Užsienio reikalų ministeriją apie atsiveriančias galimybes Lietuvos gamintojams į Alžyrą eksportuoti mėsos ir pieno produktus. Aktyvių Lietuvos diplomatų ir kompetentingų institucijų dėka per dvejus su puse metų pavyko gauti mėsos eksporto ir per dvejus metus - pieno eksporto į Alžyrą leidimus. Pažadą, kad jie artimiausiu metu bus suteikti, Lietuvos ambasadorius Alžyrui Gediminas Varvuolis parsivežė šių metų vasario mėnesį, įteikęs skiriamuosius raštus.

   Dvišaliai santykiai » Ekonominiai santykiai »

   Naujienlaiškio prenumerata