Temos Žymėti visasAtžymėti visus

linas linkevicius.JPG

Užsienio reikalų ministras

Linas Linkevičius

Ministro darbotvarkė cv Twitter

Lietuvos ambasadorius lankėsi Palerme

Sukurta 2017.10.26 / Atnaujinta 2017.10.26 17:00
   Lietuvos ambasadorius lankėsi Palerme
   Lietuvos ambasadorius lankėsi Palerme

   Spalio 23-25 dienomis Lietuvos ambasadorius Italijoje Ričardas Šlepavičius lankėsi Palerme, kur atstovavo Lietuvą Sicilijos sostinėje vykusioje  Europos saugumo ir bendradarbiavimo organizacijos (ESBO) ir Italijos užsienio reikalų ministerijos organizuotoje konferencijoje „Didelis migrantų ir pabėgėlių judėjimas Viduržemio jūroje: iššūkiai ir galimybės“.

   Renginio dalyviai aptarė galimybes, kaip tarptautinė bendruomenė turėtų spręsti regione susidariusią situaciją ir migracijos srautų sukeltus  iššūkius paversti naujomis galimybėmis. Konferencijoje dalyvavo daugiau kaip 70 valstybių delegacijos.

   Vizito metu ambasadorius R. Šlepavičius taip pat susitiko su Palermo miesto metu Leoluca Orlando. Meras papasakojo, kaip Palerme vyksta pabėgėlių ir migrantų integracija,  buvo apsikeista nuomonėmis dėl galimybių stiprinti ryšius tarp Vilniaus ir Palermo. Abu miestai yra sudarę bendradarbiavimo sutartį.

   Lietuvos ambasadorius apsilankė G. Galilėjaus gimnazijoje, kuri sėkmingai bendradarbiauja su Vilniaus Užupio gimnazija bei Palermo Abatellis rūmų galerijoje, kurioje saugomas Pietro Novelli paveikslas „Švento Kazimiero karūnavimas“. Galerijos atstovai patvirtino ambasadoriui, kad 2018 metais šį paveikslą bus galima pamatyti Bažnytinio paveldo muziejuje Vilniuje.

   Susijusios naujienos Visos naujienos »
   Italija3.jpg

   Birželio 2 dieną Lietuvos užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius pasveikino Italijos Respublikos užsienio reikalų ir tarptautinio bendradarbiavimo ministrą  Enzo Moavero Milanesi ir šios valstybės žmones nacionalinės  šventės – Respublikos  dienos – proga.

   Dvišaliai santykiai »
   111.jpg

   Kovo 29 dieną užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius Romoje susitiko su Italijos užsienio reikalų ir tarptautinio bendradarbiavimo ministru Enzo Moavero Milanesi.

   Dvišaliai santykiai »
   0705 LT IT URM-2.jpg

   Liepos 5 dieną užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius susitiko su Lietuvoje besilankančiu Italijos užsienio reikalų ir tarptautinio bendradarbiavimo ministru Enzo Moavero Milanesi. Ministrai didžiausią dėmesį skyrė saugumo, migracijos ir dvišalio bendradarbiavimo stiprinimo klausimams.

   Dvišaliai santykiai »

   Naujienlaiškio prenumerata