Temos Žymėti visasAtžymėti visus

linas linkevicius.JPG

Užsienio reikalų ministras

Linas Linkevičius

Ministro darbotvarkė cv Twitter
Naujienos Spausdinti RSS

Ministras L. Linkevičius pasveikino Islandijos kolegą Nacionalinės dienos proga

Sukurta 2018.06.17 / Atnaujinta 2018.06.17 12:29
  Ministras L. Linkevičius pasveikino Islandijos kolegą Nacionalinės dienos proga

  Birželio 17 dieną Lietuvos užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius pasveikino Islandijos užsienio reikalų ministrą Guðlaugur Þór Þórðarson (Gudlaugur Thór Thórdarson) ir visus Islandijos žmones  su šios šalies Nacionaline diena.

  Sveikinime L. Linkevičius pažymėjo, kad Islandija yra ilgalaikė ir patikima Lietuvos partnerė, pirmoji jau beveik prieš tris dešimtmečius pripažinusi Lietuvos nepriklausomybės atkūrimą, todėl jau daugelį metų Islandijos Nacionalinės dienos proga Vilniaus Islandijos gatvėje susirinkusieji taria „Ačiū tau, Islandija!”. Ministras pabrėžė, kad šie metai yra ypatingi abiem mūsų tautoms: Lietuva švenčia valstybės atkūrimo šimtmetį, o mūsų bičiuliai islandai – šalies suvereniteto 100-ąjį jubiliejų.

  L. Linkevičius padėkojo Islandijai už solidarumą stiprinant Baltijos šalių regiono saugumą ir šios šalies indėlį NATO priešakinėse pajėgose Lietuvoje. Ministras taip pat pabrėžė projektų, įgyvendinamų su Islandija panaudojant Europos ekonominės erdvės finansinius mechanizmus, svarbą dvišaliam bendradarbiavimui.

  L. Linkevičius išreiškė įsitikinimą, kad glaudus  Lietuvos ir Islandijos tiek dvišalis, tiek  regioninis bendradarbiavimas tarp Šiaurės ir Baltijos šalių tik intensyvės ir padės stiprinti piliečių saugumą ir gerovę.

  Susijusios naujienos Visos naujienos »

  Birželio 23 dieną užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius pasveikino savo kolegą, Liuksemburgo Didžiosios Hercogystės užsienio ir Europos reikalų ministrą Jean Asselborn, ir visus šios šalies žmones Liuksemburgo nacionalinės šventės proga.

  Dvišaliai santykiai » Užsienio reikalų ministro veikla »
  IMG_6198.jpg

  Kovo 12 dieną Islandijos sostinėje Reikjavike susitikę Baltijos ir Šiaurės šalių (NB8) Užsienio reikalų ministerijų valstybės sekretoriai aptarė regioninio bendradarbiavimo, saugumo, transatlantinių santykių, „Brexit“ ir kitus aktualiausius tarptautinės darbotvarkės klausimus.

  Daugiašaliai santykiai »
  52427867_1750556288383354_8017089944461770752_n.jpg

  Vasario 11 dieną Reikjavike, Islandijoje, Lietuvos ambasada Danijoje surengė iškilmingą  Lietuvos valstybės atkūrimo dienos ir 1991 metų vasarį Islandijos paskelbto Lietuvos nepriklausomybės pripažinimo sukakties minėjimą.

  Atstovybių naujienos »
  Jungtiniai arabu emyratai7.jpg

  Gruodžio 2 dieną Lietuvos užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius pasveikino Jungtinių Arabų Emyratų (JAE) užsienio reikalų ir tarptautinio bendradarbiavimo ministrą Abdullah bin Zayed Al Nahyaną JAE Nacionalinės dienos proga.

  Dvišaliai santykiai »
  Rumunija5.jpg

  Užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius pasveikino savo kolegą Rumunijos užsienio reikalų ministrą Teodorą-Viorelą Meleșcanu Rumunijos nacionalinės dienos, dar vadinamos Didžiojo susijungimo diena, šimtmečio proga. Ministras L. Linkevičius palinkėjo Rumunijos žmonėms klestėjimo ir gerovės, o taip pat sėkmingo pirmininkavimo Europos Sąjungai kitų metų pirmąjį pusmetį.

  Dvišaliai santykiai »

  Naujienlaiškio prenumerata