Temos Žymėti visasAtžymėti visus

linas linkevicius.JPG

Užsienio reikalų ministras

Linas Linkevičius

Ministro darbotvarkė cv Twitter

Ministras L. Linkevičius pasveikino Kroatiją Valstybės dienos proga

Sukurta 2018.06.25 / Atnaujinta 2018.06.25 10:36
  Ministras L. Linkevičius pasveikino Kroatiją Valstybės dienos proga

  Užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius birželio 25 dieną pasveikino Kroatijos užsienio reikalų ministrę Mariją Pejčinović Burić ir visus Kroatijos žmones, švenčiančius Valstybės dieną.

  Sveikinimo laiške ministras išreiškė įsitikinimą, jog šalis siejančios vertybės ir draugiški santykiai ir toliau padės siekti bendrų tikslų Europoje ir už jos ribų. Ministras taip pat pažymėjo, kad stiprėjantys diplomatiniai santykiai padės toliau stiprinti šalių partnerystę.

  L. Linkevičius padėkojo Kroatijos užsienio reikalų ministrei už išreikštą solidarumą, supratimą ir palaikymą NATO rytinio flango šalių saugumui. Ministras pabrėžė, jog siųsdama karius į Aljanso priešakinių pajėgų batalioną Lietuvoje Kroatija reikšmingai prisideda prie regioninio saugumo stiprinimo.

  Lietuva ir Kroatija diplomatinius santykius užmezgė 1992 metų kovo 18 dieną.

  Susijusios naujienos Visos naujienos »
  DSC_3205.JPG

  Vasario 13 dieną Lietuvos ambasada Kroatijoje, minėdama Vasario 16-ąją ir Minaičių deklaracijos 70-metį, surengė dokumentinio filmo apie partizanų vadą Adolfą Ramanauską-Vanagą peržiūrą.

  Atstovybių naujienos »
  Mugė 2.jpg

  Gruodžio 1 ir 2 dienomis Lietuvos ambasadų darbuotojai dalyvavo kalėdinėse labdaros mugėse, kurias organizavo Tarptautinis moterų klubas, užsienio šalių diplomatinės atstovybės ir nevyriausybinės organizacijos.

  Atstovybių naujienos »
  181123 Zagrebas Twinningo uždarymas2.jpg

  Lietuvos policijos kriminalistinių tyrimų centras Kroatijoje sėkmingai įgyvendino Europos Sąjungos Dvynių programos projektą „Kroatijos vidaus reikalų ministerijos gebėjimų organizuoti automatinį apsikeitimą DNR ir daktiloskopiniais duomenimis stiprinimas“.

  Dvišaliai santykiai »
  DSC_0053.jpg

  Kovo 13 dieną Lietuvos Respublikos ambasados Austrijos Respublikoje Zagrebo skyrius iškilmingu renginiu paminėjo Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmetį.

  Atstovybių naujienos »

  Naujienlaiškio prenumerata