Temos Žymėti visasAtžymėti visus

Naujienos Spausdinti RSS

Rengiama tarptautinė konferencija apie verslo įsitraukimą į vystomojo bendradarbiavimo veiklas Afrikoje

Sukurta 2018.05.29 / Atnaujinta 2018.05.29 09:24

Gegužės 30 dieną Užsienio reikalų ministerijoje vyks tarptautinė konferencija „ICT4D Afrikoje: ar vystomajame bendradarbiavime yra vietos verslui“. Konferencijos tikslas – paskatinti Lietuvos įmones ieškoti verslo galimybių Afrikoje, kurioje informacinių technologijų ir telekomunikacijų sektorius turi didelį potencialą plėtrai.

Tikimasi, kad diskusija tarp veiklos ypatybes išmanančių pranešėjų ir dalyvių iš įvairių šios temos sektorių prisidės prie dalyvių tinklo sukūrimo ir naujų ryšių generavimo. Šiais metais konferencija bus orientuota į didesnį IT ir telekomunikacijų verslo įtraukimą į vystomąjį bendradarbiavimą.

Renginyje dalyvaus Ekonominio saugumo ir plėtros organizacijos (EBPO), blokų grandinių technologijų, verslų ir startuolių „DTBi“, „Ventures Platform“, „Yapili“, „Kumasi Hive“, „NRD“ , „SettleMint“ atstovai.

Tarptautinis ICT4D forumas Užsienio reikalų ministerijoje organizuojamas jau trečius metus iš eilės, bendradarbiaujant su tyrimų ir konsultacijų centru „AfriKo“ bei asociacija „Infobalt“. Konferencija yra vienas iš renginių, skirtų tarptautinei Afrikos dienai.

Renginio laikas: 9:00 – 13:30 val. Renginio vieta: LR Užsienio reikalų ministerija (renginys nemokamas, tačiau privalu iš anksto registruotis, o atvykus į URM – turėti asmens dokumentą ir registracijos bilietą).

Susijusios naujienos Visos naujienos »
Foto4.jpg

Vasario 27 dieną Užsienio reikalų ministerijoje vyko metinė vystomojo bendradarbiavimo konferencija „Daugiau paramos – daugiau galimybių – daugiau rezultatų“, skirta Lietuvos vystomojo bendradarbiavimo politikai ir rezultatams aptarti.

Vystomasis bendradarbiavimas ir parama demokratijai »
vbd.png

Vasario 27 dieną Užsienio reikalų ministerijoje (J. Tumo-Vaižganto g. 2, Vilnius) vyks konferencija, skirta stiprinti visuomenės susidomėjimą vystomuoju bendradarbiavimu.

Vystomasis bendradarbiavimas ir parama demokratijai »
IMG_8083.jpg

Vasario 4 dieną Užsienio reikalų ministerijoje vyko tarptautinė konferencija, skirta aptarti viešojo sektoriaus patirties svarbą, įgyvendinant Europos Sąjungos (ES) vystomojo bendradarbiavimo programų projektus.

Vystomasis bendradarbiavimas ir parama demokratijai »

Vasario  4 dieną Vilniuje, Užsienio reikalų ministerijoje, rengiama tarptautinė konferencija „Viešojo valdymo kompetencijų pasitelkimas įgyvendinant ES vystomąjį bendradarbiavimą“. Konferencijos dalyviai ieškos atsakymų į klausimus, ar Lietuvos viešasis sektorius turi kuo pasidalinti su šalimis, gaunančiomis ES paramą, kokią naudą kuria viešojo valdymo ekspertinė patirtis ir kaip ją dar labiau  panaudoti įgyvendinant ES vystomojo bendradarbiavimo projektus.

Ministerijos naujienos » Vystomasis bendradarbiavimas ir parama demokratijai »
parami workshop res.jpg

Lietuvos ambasada Pekine 2019 metais sėkmingai įgyvendino tris vystomojo bendradarbiavimo projektus akreditavimo valstybėse – du Mongolijoje ir vieną Mianmare.

Atstovybių naujienos » Vystomasis bendradarbiavimas ir parama demokratijai »

Lapkričio 28 dieną Užsienio reikalų ministerijoje vyko Nacionalinės vystomojo bendradarbiavimo komisijos posėdis, kuriame aptarti 2018 metų Lietuvos oficialios paramos vystymuisi (OPV) rezultatai bei institucijų veikla įgyvendinant tarptautinius įsipareigojimus vystomojo bendradarbiavimo srityje.

Vystomasis bendradarbiavimas ir parama demokratijai »