Temos Žymėti visasAtžymėti visus

Naujienos Spausdinti RSS

Užsienio reikalų ministras lankysis Prancūzijoje

Sukurta 2019.11.11 / Atnaujinta 2019.11.11 16:25

Lapkričio 11–13 dienomis ministras Linas Linkevičius dalyvaus antrajame kasmetiniame Paryžiaus taikos forume, kur pasisakys inauguraciniame „Informacijos ir demokratijos“ forume.

Vienas svarbiausių Forumo tikslų – tapti tarptautine idėjų, iniciatyvų ir projektų platforma, kuri efektyviai prisidėtų prie geresnio tarptautinio bendradarbiavimo siekiant pažaboti didžiuosius visuotinius iššūkius, teisingesnės ir sąžiningesnės globalizacijos bei veiksmingesnės daugiašalės sistemos. Forumo metu pristatomi projektai turi pasiūlyti konkretų sprendimą tarpvalstybinio pobūdžio iššūkiui ar problemai ir būti susiję su viena iš 6 pagrindinių temų – taika ir saugumas, vystymasis, aplinkosauga, naujosios technologijos, įtrauki ekonomika, kultūra ir švietimas.

Paryžiaus taikos forume kviečiami dalyvauti valstybių, vyriausybių vadovai ir atstovai, tarptautinės ir nevyriausybinės organizacijos, verslo įmonės ir kiti suinteresuoti globalios valdysenos veikėjai.

Susijusios naujienos Visos naujienos »
DSC_2883.jpg

Rugsėjo 29 dieną ministras Linas Linkevičius Vilniuje susitiko su Prancūzijos užsienio reikalų ministru Jean-Yves‘u Le Drianu. Susitikimo metu ministrai aptarė aktualius dvišalius santykius, padėtį Baltarusijoje ir Ukrainoje, santykius su Rusija, saugumo situaciją regione ir Pietų Kaukaze, aktualius Europos Sąjungos (ES) ir tarptautinės darbotvarkės klausimus.

Dvišaliai santykiai »
IMG_6901.jpg

Rugsėjo 29 dieną užsienio reikalų viceministras Albinas Zananavičius susitiko su už Europos reikalus atsakingu Prancūzijos užsienio reikalų ministerijos valstybės sekretoriumi Clement‘u Beaune‘u, atvykusiu į Lietuvą kartu su prezidento Emmanuelio Macrono delegacija.

Dvišaliai santykiai »

Rugsėjo 29 dieną, ministras Linas Linkevičius Vilniuje susitiks su Prancūzijos užsienio reikalų ministru Jean-Yves‘u Le Drianu. Susitikimo metu ministrai aptars dvišalius santykius, padėtį Baltarusijoje ir Ukrainoje, santykius su Rusija, saugumo situaciją regione bei aktualius Europos Sąjungos ir tarptautinės darbotvarkės klausimus.

Dvišaliai santykiai »
0-96-200919 Journee de patrimoine Lithuanian Embassy Paris  _D800487 Photo  Ludo Segers.JPG

Rugsėjo 18-20 dienomis Lietuvos ambasada Paryžiuje pirmąkart dalyvavo nuo 1984 metų Prancūzijoje rengiamose Europos paveldo dienose.

Atstovybių naujienos » Istorinė, kultūros diplomatija »
1-33-200915 BY at LT Embassy Paris France  850_0819 Photo  Ludo Segers.JPG

Rugsėjo 15 dieną minint Tarptautinę demokratijos dieną, Lietuvos ambasada Prancūzijoje buvo apšviesta Baltarusijos istorinės vėliavos spalvomis, reiškiant solidarumą su Baltarusijos žmonėmis, kovojančiais už demokratiją.

Atstovybių naujienos »
1.jpeg

Rugpjūčio 23 dieną Paryžiuje Lietuvos ir Baltarusijos bendruomenių Prancūzijoje dėka surengtas Baltijos kelio 31- ųjų metinių minėjimas. Renginyje dalyvavo apie 250 dalyvių, kurie išreiškė tvirtą paramą ir solidarumą Baltarusijos žmonėms, siekiantiems demokratijos šalyje.

Atstovybių naujienos » Istorinė, kultūros diplomatija »