Temos Žymėti visasAtžymėti visus

linas linkevicius.JPG

Užsienio reikalų ministras

Linas Linkevičius

Ministro darbotvarkė cv Twitter
Naujienos Spausdinti RSS

Užsienio reikalų ministras lankysis Prancūzijoje

Sukurta 2019.11.11 / Atnaujinta 2019.11.11 16:25

Lapkričio 11–13 dienomis ministras Linas Linkevičius dalyvaus antrajame kasmetiniame Paryžiaus taikos forume, kur pasisakys inauguraciniame „Informacijos ir demokratijos“ forume.

Vienas svarbiausių Forumo tikslų – tapti tarptautine idėjų, iniciatyvų ir projektų platforma, kuri efektyviai prisidėtų prie geresnio tarptautinio bendradarbiavimo siekiant pažaboti didžiuosius visuotinius iššūkius, teisingesnės ir sąžiningesnės globalizacijos bei veiksmingesnės daugiašalės sistemos. Forumo metu pristatomi projektai turi pasiūlyti konkretų sprendimą tarpvalstybinio pobūdžio iššūkiui ar problemai ir būti susiję su viena iš 6 pagrindinių temų – taika ir saugumas, vystymasis, aplinkosauga, naujosios technologijos, įtrauki ekonomika, kultūra ir švietimas.

Paryžiaus taikos forume kviečiami dalyvauti valstybių, vyriausybių vadovai ir atstovai, tarptautinės ir nevyriausybinės organizacijos, verslo įmonės ir kiti suinteresuoti globalios valdysenos veikėjai.

Susijusios naujienos Visos naujienos »
IMG_5930.JPG

Gruodžio 4 dieną Lietuvos ambasadorius Prancūzijoje Nerijus Aleksiejūnas apsilankė vienoje seniausių ir turtingiausių knygų kolekcijų turinčioje Paryžiaus Šventosios Genovaitės bibliotekoje. Susitikime su jos vadovu François Michaudu buvo aptartos bendradarbiavimo galimybės su Lietuvos bibliotekomis, bendri renginiai pristatant lietuvišką kalbą bei planai vystyti bendrus projektus.

Atstovybių naujienos » Istorinė, kultūros diplomatija »
1-su verslo delegacija Nantes.jpg

Lapkričio 28-29 dieną Lietuvos ambasadorius Prancūzijoje Nerijus Aleksiejūnas kartu su Lietuvos ekonomikos ir inovacijų ministerijos bei Lietuvos inžinerinės pramonės asociacijos įmonių delegacija lankėsi Nanto ir Anžė regionuose.

Dvišaliai santykiai » Atstovybių naujienos »
1.jpg

Lapkričio 27 dieną Paryžiuje buvo surengtas į prancūzų kalbą išverstos knygos „Sibiro haiku“ pristatymas ir susitikimas su jos autorėmis – rašytoja Jurga Vile ir iliustratore Lina Itagaki, bei vertėja Marielle Vitureau.

Atstovybių naujienos » Istorinė, kultūros diplomatija »
3.jpg

Lapkričio 12 dieną užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius dalyvavo Informacijos ir demokratijos forumo, vykusio Paryžiaus Taikos Forumo metu, atidaryme.

Užsienio reikalų ministro veikla » Ministerijos naujienos »
IMG_1665.jpg

Spalio 24-osios vakarą Lietuvos ambasadoje Paryžiuje vyko jaunų ir talentingų lietuvių pianistų Mildos Daunoraitės, Marijos Kaleničenko ir Pijus Pirogovas koncertas. Tai jau trečiasis Michelio Sogny fondo „SOS talents“ auklėtinių pasirodymas Lietuvos ambasadoje.  

Atstovybių naujienos » Istorinė, kultūros diplomatija »
20191017 Paris Club of Lithuanian Professionals Paryziuje     850_6269 Photo  Ludo Segers  .JPG

Spalio 17 dieną Lietuvos ambasadoje Prancūzijoje surengtas Paryžiaus lietuvių profesionalų klubo inauguracinis susitikimas, kuriame dalyvavo apie 90 Prancūzijoje dirbančių ar studijuojančių tautiečių.

Atstovybių naujienos » Užsienio lietuviai »

Naujienlaiškio prenumerata