Temos Žymėti visasAtžymėti visus

linas linkevicius.JPG

Užsienio reikalų ministras

Linas Linkevičius

Ministro darbotvarkė cv Twitter

Viceministras D. Skusevičius pasveikino Joną Meką

Sukurta 2017.12.04 / Atnaujinta 2017.12.04 15:39
  Viceministras D. Skusevičius pasveikino Joną Meką

  Gruodžio 3 dieną Frankfurte prie Maino viceministras Darius Skusevičius pasveikino Joną Meką, kuriam buvo įteiktas B3 BEN bienalės apdovanojimas už viso gyvenimo indėlį į kino ir video meną.

  Sveikindamas kūrėją viceministras padėkojo jam ne tik už viso gyvenimo kūrybinį indėlį, bet ir už puoselėjamas moralinio atvirumo, jautrumo aplinkai ir solidarumo vertybes, smalsumo ir iniciatyvumo pavyzdį.

  Jonas Mekas - simbolinė asmenybė, vadinamas avangardinio kino krikštatėviu, savo gyvenimu įrodė, kaip iš perkeltų asmenų stovyklos atvykęs pabėgėlis menininkas gali tapti įtakinga figūra ir kartu neprarasti lietuviškų šaknų.

  B3 Bienalė vyksta 2017 m. lapkričio 29 – gruodžio 20 dienomis. Apdovanojimas už viso gyvenimo indėlį teikiamas trečią kartą, jį yra pelnę menininkai Laurie Anderson (2013) ir Brian Eno (2015).

   

   

  Susijusios naujienos Visos naujienos »
  Lietuvos ir ES veliavos 024.jpg

  Lapkričio 12 dieną užsienio reikalų viceministras Albinas Zananavičius dalyvaus Briuselyje vyksiančiame ES Bendrųjų reikalų tarybos (BRT) posėdyje. Jame vyks ministrų diskusija dėl 2021–2027 metų daugiametės finansinės programos derybinio paketo.

  Europos Sąjunga »
  foto VCM.jpg

  Spalio 8 dieną Lietuvos užsienio reikalų viceministras Darius Skusevičius atstovavo Lietuvai Barselonoje vykusiame trečiajame Sąjungos Viduržemiui užsienio reikalų ministrų susitikime. Susitikimo metu aptarti organizacijos pasiekimai ir ateities veiklos gairės.

  Europos Sąjunga » Naujienos »
  3+1 meeting LSB2018.jpg

  Rugsėjo 27 dieną Vilniuje vyko pirmasis Japonijos ir Baltijos šalių bendradarbiavimo dialogo susitikimas 3+1 formatu, kuriame dalyvavo Japonijos parlamentinis užsienio reikalų viceministras Mitsunari Okamoto, Lietuvos Respublikos užsienio reikalų ministerijos viceministras Neris Germanas, Latvijos Respublikos užsienio reikalų ministerijos valstybės sekretorius Andris Pelšs ir Estijos Respublikos užsienio reikalų ministerijos generalinis sekretorius Rainer Saks.

  Ministerijos naujienos »
  20180908URM2634.JPG

  Rugsėjo 27 dieną Lietuvos užsienio reikalų viceministras Neris Germanas susitiko su Japonijos parlamentiniu užsienio reikalų viceministru Matsunori Okamoto. Japonijos užsienio reikalų ministerijos delegacija atvyko į Lietuvą pirmajam Japonijos ir Baltijos šalių bendradarbiavimo dialogo susitikimui.

  Dvišaliai santykiai » Ministerijos naujienos » Ekonominiai santykiai »

  Naujienlaiškio prenumerata