Temos Žymėti visasAtžymėti visus

linas linkevicius.JPG

Užsienio reikalų ministras

Linas Linkevičius

Ministro darbotvarkė cv Twitter

Viceministras N. Germanas atsisveikino su Korėjos Respublikos ambasadoriumi

Sukurta 2018.11.02 / Atnaujinta 2018.11.02 10:45
  Viceministras N. Germanas atsisveikino su Korėjos Respublikos ambasadoriumi

  Lapkričio 2 dieną užsienio reikalų viceministras Neris Germanas susitiko su kadenciją baigiančiu Korėjos Respublikos ambasadoriumi Sung-joo Choi.

  Susitikimo metu viceministras padėkojo ambasadoriui už jo darbą skatinant dvišalius santykius, gražias iniciatyvas pristatant Korėjos kultūrą Lietuvos visuomenei bei Korėjos palaikymą Lietuvai stojant į Ekonominio bendradarbiavimo ir plėtros organizaciją.

  Ambasadorius pasidžiaugė Seule šiemet vykusiu abiejų šalių Prezidentų susitikimu, produktyviomis derybomis dėl darbo ir atostogų programos sutarties bei pabrėžė būtinybę toliau gilinti bendradarbiavimą, skatinti tiesioginius verslo kontaktus perspektyviose infrastruktūros, gyvybės mokslų ir inovacijų srityse.

  Ambasadorius Sung-joo Choi yra tryliktasis Korėjos Respublikos ambasadorius Lietuvai, reziduojantis Varšuvoje. Lietuva ir Korėjos Respublika diplomatinius santykius užmegzė 1991 metų spalio 14 dieną.

  Susijusios naujienos Visos naujienos »
  rok.jpg

  Lapkričio 2 dieną Vilniuje vyko trečiosios Korėjos Respublikos ir Baltijos šalių užsienio reikalų ministerijų pareigūnų politinės konsultacijos 1+3 formatu.

  Daugiašaliai santykiai »
  India3.jpg

  Lietuvos užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius pasveikino Indijos Respublikos išorinių reikalų ministrę Sushmą Swaraj ir Korėjos Respublikos užsienio reikalų ministrę Kang Kyung-Wha su šių šalių nacionalinėmis šventėmis.

  Dvišaliai santykiai »

  Naujienlaiškio prenumerata