Temos Žymėti visasAtžymėti visus

linas linkevicius.JPG

Užsienio reikalų ministras

Linas Linkevičius

Ministro darbotvarkė cv Twitter

Viceministras susitiko su naujuoju Kipro ambasadoriumi Lietuvai

Sukurta 2017.03.29 / Atnaujinta 2017.03.29 12:16
  Viceministras susitiko su naujuoju Kipro ambasadoriumi Lietuvai

  Užsienio reikalų viceministras Neris Germanas kovo 29 dieną vykusiame susitikime su Varšuvoje reziduojančiu naujuoju Kipro ambasadoriumi Lietuvai Petros Kestoras išreiškė įsitikinimą, kad ambasadoriaus paskyrimas ir šiemet minimas diplomatinių santykių užmezgimo 25-metis paskatins tolesnę draugiškų dvišalių santykių plėtrą ir glaudesnius Lietuvos ir Kipro žmonių tarpusavio ryšius.

  Susitikime buvo aptarti aktualūs ES darbotvarkės, regioninio saugumo klausimai, dvišalis politinis ir ekonominis bendradarbiavimas. Viceministras N. Germanas pasidžiaugė augančiu Lietuvos eksportu į Kiprą ir pažymėjo, kad Kiprą pamėgo Lietuvos turistai.

  Kipro ambasadorius informavo apie derybų dėl Kipro suvienijimo eigą ir pasiektą pažangą.

  “Kipro suvienijimas būtų itin teigiama žinia visam regionui ir taptų tikra sėkmės istorija Europoje” – teigė viceministras,  sveikindamas Kipro graikų ir turkų bendruomenių lyderių pademonstruotą stiprią politinę valią ir ryžtą siekti sprendimo.

  Tą pačią dieną ambasadorius P. Kestoras įteikė skiriamuosius raštus Lietuvos Prezidentei Daliai Grybauskaitei.

  Lietuva ir Kipras diplomatinius santykius užmezgė 1992 m. gruodžio 3 d.

  Susijusios naujienos Visos naujienos »
  Kipras5.jpg

  Užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius pasveikino Kipro Respublikos užsienio reikalų ministrą Niką Christodulidį ir visus Kipro žmones spalio 1 dieną mininčius Nepriklausomybės dieną.

  Dvišaliai santykiai »
  1 (2).jpg

  Rugsėjo 19 dieną Kipro Respublikos sostinėje Nikosijoje surengtas iškilmingas diplomatinis priėmimas, skirtas pažymėti atkurtos Lietuvos valstybės šimtmetį.

  Atstovybių naujienos »

  Naujienlaiškio prenumerata