Temos Žymėti visus

Atranka iš delegavimo rezervo į pareigybę Europos Sąjungos patariamojoje misijoje civilinio sektoriaus reformai Ukrainoje

Sukurta 2017.11.10 / Atnaujinta 2017.11.10 08:30

Atsižvelgiant į Užsienio reikalų ministerijos 2017-11-10 išvadą, iš Užsienio reikalų ministerijai tam tikslui skirtų Lietuvos Respublikos valstybės biudžeto asignavimų galės būti padengtos Asmenų delegavimo į tarptautines ir Europos Sąjungos institucijas ar užsienio valstybių institucijas įstatyme numatytos išlaidos, susijusios su vieno Lietuvos eksperto delegavimu į EUAM  Ukraine.

Bendras reikalavimas pretendentams į šią pareigybę – būti įtrauktiems į delegavimo rezervą. Pareigybės aprašymą, darbo funkcijas ir specialiuosius reikalavimus bei anketas galima rasti pridedamuose dokumentuose. Kandidatai, atitinkantys pareigybei keliamus reikalavimus ir ketinantys dalyvauti atrankoje, privalo iki 2017-11-13 12 val.  pateikti prašymą dalyvauti atrankoje, suderintą su deleguojančios institucijos vadovu, gyvenimo aprašymą, motyvacinį laišką elektroniniu paštu [email protected]. Atrankos komisijos posėdis planuojamas 2017-11-13.

Pridedami dokumentai

Pareigybės aprašymas
Prašymas dalyvauti atrankoje
Application form

Naujienlaiškio prenumerata