Kaip mus rasti?

Tel. +380 44 254 09 20 (bendri klausimai), +380 44 254 09 36 (vizų klausimai), +380 44 254 09 32 (konsuliniai klausimai, išskyrus vizas)
Faksas +380 44 254 09 28
El. paštas

Vizos. Leidimai gyventi Lietuvoje

Sukurta 2015.01.26 / Atnaujinta 2019.08.02 14:26

Vizos

 

Informacija ŠENGENO VIZŲ (C) klausimais tel.nr. +380 44 594 96 57 arba +380 50 419 30 14, el. paštu [email protected]

DĖMESIO! Užsieniečių, vykstančių dirbti į Migracijos departamento Patvirtintų įmonių sąraše esančias įmones ir turinčių kvalifikaciją toje ekonominės veiklos rūšies srityje, pagal kurią kviečianti įmonė yra įtraukta į Patvirtintų įmonių sąrašą, dokumentai dėl nacionalinių vizų „D“ išdavimo priimami tik Vizų išdavimo centruose pagal išankstinę registraciją internetu (registracija atliekama Vizų centrų registracijos sistemoje) arba Vizų centrų telefonais: +380 44 594 96 57, +380 50 419 30 14. Kilus klausimų dėl registracijos Vizų centrų registracijos sistemoje, maloniai prašome kreiptis į Vizų centrus - Vizų centrų informacija.

Visais kitais pagrindais besikreipiančiųjų dėl nacionalinių vizų „D“ išdavimo dokumentai ir toliau priimami Lietuvos Respublikos ambasadoje Kijeve. Dokumentai dėl NACIONALINIŲ VIZŲ (D) priimami asmeniškai:

Pirmadieniais 09.00-13.00 dokumentus be išankstinės registracijos pateikia asmenys, atvykstantys į Lietuvos Respubliką dirbti ir turintys Užimtumo tarnybos išduotą leidimą dirbti, kviečiami į Patvirtintų įmonių sąrašą neįtrauktų įmonių ir kviečiami į Patvirtintų įmonių sąrašą įtrauktų įmonių, tačiau neturintys kvalifikacijos toje ekonominės veiklos rūšies srityje, pagal kurią kviečianti įmonė yra įtraukta į Patvirtintų įmonių sąrašą.

Asmenys, vykstantys dirbti į Lietuvą ir turintys profesiją, kuri įtraukta į Užimtumo tarnybos direktoriaus patvirtintą profesijų, kurių darbuotojų trūksta Lietuvos Respublikoje, sąrašą pagal ekonominės veiklos rūšis dokumentus pateikia:

Pirmadieniais, antradieniais, trečiadieniais, ketvirtadieniais ir penktadieniais 09.00-13.00 pagal išankstinę registraciją ELEKTRONINIU PAŠTU, kviečiami į Patvirtintų įmonių sąrašą neįtrauktų įmonių ir kviečiami į Patvirtintų įmonių sąrašą įtrauktų įmonių, tačiau neturintys kvalifikacijos toje ekonominės veiklos rūšies srityje, pagal kurią kviečianti įmonė yra įtraukta į Patvirtintų įmonių sąrašą.

Pirmadieniais, antradieniais, trečiadieniais, ketvirtadieniais ir penktadieniais 09.00-13.00 pagal išankstinę registraciją ELEKTRONINIU BŪDU, kviečiami į Patvirtintų įmonių sąrašą neįtrauktų įmonių ir kviečiami į Patvirtintų įmonių sąrašą įtrauktų įmonių, tačiau neturintys kvalifikacijos toje ekonominės veiklos rūšies srityje, pagal kurią kviečianti įmonė yra įtraukta į Patvirtintų įmonių sąrašą, tačiau jau dirbę Lietuvoje ir turintys darbo Lietuvoje faktą patvirtinančius dokumentus iš Valstybinio socialinio draudimo fondo valdybos („Sodros“).

Pirmadieniais 09.00-13.00 dokumentus be išankstinės registracijos pateikia studentai, dėstytojai, tyrėjai, profesionalūs sportininkai ir treneriai, jūrininkai, žurnalistai, įmonių dalyviai ir vadovai; asmenys, pateikę prašymą išduoti ar pakeisti leidimą gyventi Lietuvos Respublikoje; asmenys, kuriems leista laikinai arba nuolat gyventi Lietuvos Respublikoje; asmenys, praradę pasą su galiojančia nacionaline viza.

Dėmesio!

Atkreipiame dėmesį, kad Lietuvoje dirbę asmenys, besikreipdami dėl sekančios nacionalinės „D“ vizos išdavimo, turi pateikti darbo Lietuvoje faktą patvirtinančius dokumentus iš Valstybinio socialinio draudimo fondo valdybos „Sodros“ (netaikoma, kai kviečia į Patvirtintų įmonių sąrašą įtrauktos įmonės ir kviečiamas užsienietis turi kvalifikaciją toje ekonominės veiklos rūšies srityje, pagal kurią įmonė įtraukta į Patvirtintų įmonių sąrašą).

Leidimai gyventi Lietuvoje

Išsamią informaciją leidimų gyventi Lietuvos Respublikoje klausimais rasite Migracijos departamento prie Lietuvos Respublikos vidaus reikalų ministerijos interneto svetainėje.

Informacija apie pateikiamus dokumentus.

 

Naujienlaiškio prenumerata