Temos Žymėti visasAtžymėti visus

Kaip mus rasti?

LIETUVOS RESPUBLIKOS AMBASADA UKRAINOJE

Adresas: 21 Buslivska str., 01901 Kyiv, UKRAINE

plačiau »

Tel. +380 44 254 09 20, +380 44 254 09 36 (vizų klausimai), +380 44 254 09 32 (konsuliniai klausimai, išskyrus vizų klausimus)
Faksas +380 44 254 09 28
El. paštas

Ambasados įgaliotojo ministro vizitas į Ukrainos Kremenčiuko miestą

Sukurta 2018.01.25 / Atnaujinta 2018.01.25 10:22
   Ambasados įgaliotojo ministro vizitas į Ukrainos Kremenčiuko miestą
   Ambasados įgaliotojo ministro vizitas į Ukrainos Kremenčiuko miestą

   Sausio 18 -19 dienomis ambasados įgaliotasis ministras Gvidas Kerušauskas lankėsi Kremenčiuko mieste, kuriame įvyko Lietuvos metų Kremenčiuke  ir Lietuvos didžiojo kunigaikščio Vytauto tarptautinio informacinio-kontaktinio centro atidarymo ceremonija.

   Centro atidaryme dalyvavo Kremenčiuko miesto meras V. Maleckis, Kremenčiuko miesto tarybos sekretorius J. Gricenko ir deputatai,  Kremenčiuko  vicemerai O. Usanova ir V.Pelipenko, Poltavos pramonės ir prekybos rūmų vece-prezidentas ir Kremenčiuko pramonės ir prekybos filialo vadovas V.Ginkut,   Poltavos pramonės ir prekybos rūmų prezidento patarėjas V.Borisenko, “ Kremenchuk Invest“ vadovas A. Melnik, žiniasklaidos ir  verslo atstovai.

   Kremenčiuko meras V.Maleckis  pasidžiaugė augančiu bendradarbiavimu įvairiose srityse su Lietuva ir Alytaus miestu ir akcentavo ekonominių kontaktų ir jų rezultatų svarbą.  Alytaus miesto meras V.Grigaravičius pasveikino visus dalyvius su Lietuvos metų Kremenčiuke ir Lietuvos didžiojo kunigaikščio Vytauto tarptautinio informacinio-kontaktinio centro atidarymu ir pažadėjo vystyti bendradarbiavimą su Kremenčiuko miestu įvairiose srityse. Ambasados įgaliotasis ministras G. Kerušauskas padėkojo miesto merui, miesto tarybos sekretoriui ir deputatams, mero pavaduotojams už centro įsteigimo idėjos palaikymą ir 9 asmenims, kurie  prisidėjo prie Lietuvos didžiojo kunigaikščio Vytauto tarptautinio informacinio-kontaktinio centro atidarymo,  įteikė  ambasadoriaus  M. Janukonio padėkas.

   Antroje dienos pusėje G. Kerušauskas susitiko su Aleksandrijos miesto meru S. Capiuk, tarybos sekretore O. Bogojavlenska ir miesto tarybos deputatu V. Doždžanik bei aptarė bendradarbiavimo galimybes ekonominėje ir kitose srityse.

   Sausio 19 d. G. Kerušauskas susitiko su Lenkijos konsulu Charkove ir aptarė bendradarbiavimą verslo srityje, vėliau  kartu su  Lenkijos konsulu,  „Kremenchuk Invest“  vadovu bei pavaduotoju  ir   Poltavos pramonės ir prekybos rūmų ir Kremenčiuko filialo  atstovais aptarė bendro verslo forumo, kuris planuojamas šių metų gegužės 10 d. Kremenčiuko mieste, organizacinius klausimus.

   Naujienlaiškio prenumerata