Temos Žymėti visasAtžymėti visus

Kaip mus rasti?

LIETUVOS RESPUBLIKOS AMBASADA UKRAINOJE

Adresas: 21 Buslivska str., 01901 Kyiv, UKRAINE

plačiau »

Tel. +380 44 254 09 20, +380 44 254 09 36, +380 44 254 09 32
Faksas +380 44 254 09 28
El. paštas
Rodyti nuo iki
Archyvas »
OS1.jpg

2017 m. rugsėjo 11-12 d. Odesoje ir Odesos srities Limano rajone vyko tarptautinė konferencija, skirta pristatyti Lietuvos patirtį diegiant šiuolaikines technologijas aplinkosaugos srityje.

Užsienio politika ir diplomatija » Ekonomika ir verslas »
OD1.jpg

Odesoje birželio 14 dieną Lietuvos užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius, Švedijos užsienio reikalų ministrė Margot Wallstrom, Ukrainos užsienio reikalų ministras Pavlo Klimkinas, Odesos srities administracijos vadovas Maksimas Stepanovas ir Odesos meras Genadijus Truchanovas atidarė Lietuvos dienas, kurios vyks visą savaitgalį.

Ekonomika ir verslas » Istorinė, kultūros diplomatija »
Verslas.jpg

Lietuvos ambasada Ukrainoje,  Lietuvos pramonininkų konfederacija (LPK) kartu su Ukrainos Charkovo pramonės, prekybos ir amatų rūmais birželio 9 dieną surengė Lietuvos ir Ukrainos verslo forumą Charkove.

Ekonomika ir verslas »
foto_ekportas.jpg

Lietuvos vystomojo bendradarbiavimo programos paramos dėka neseniai ukrainiečių kalba buvo parengtas ir publikuotas siuvimo pramonės gaminių eksporto į Europos Sąjungą vadovas Ukrainos verslininkams. Bendradarbiaudami su Ukrainos lengvosios pramonės įmonių asociacija, jo parengimą inicijavo Lietuvos patarėjas Ukrainos Vyriausybei integracijos į Europos Sąjungą klausimais Darius Žeruolis kartu su Ukrainos Vyriausybės Europos ir Euro-Atlantinės integracijos biuru. Vadovą parašė ukrainiečiai ekspertai Olehas Myroshnichenko, Maryna Nelina ir Olena Feleniuk.

Ekonomika ir verslas »
KR1.jpg

Gegužės 19-21 d. Lietuvos Respublikos ambasados Ukrainoje įgaliotasis ministras Gvidas Kerušauskas, Alytaus miesto savivaldybės vicemerė Valė Gibienė ir administracijos direktorius Vytautas Jastremskas lankėsi Kremenčiuko mieste.

Ekonomika ir verslas » Istorinė, kultūros diplomatija »
Daugiau naujienų

Naujienlaiškio prenumerata