Temos Žymėti visasAtžymėti visus

Kaip mus rasti?

LIETUVOS RESPUBLIKOS AMBASADA UKRAINOJE

Adresas: 21 Buslivska str., 01901 Kyiv, UKRAINE

plačiau »

Tel. +380 44 254 09 20, +380 44 254 09 36, +380 44 254 09 32
Faksas +380 44 254 09 28
El. paštas
Rodyti nuo iki
Archyvas »
workinlithuania_logo-01.jpg

VŠĮ „Investuok Lietuvoje“, ne pelno siekianti tiesioginių užsienio investicijų plėtros agentūra, pristato programą „Work in Lithuania“.

Lietuviai Ukrainoje »
004.jpg

Ambasada šventinius Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio metus pradėjo šiai progai skirtomis krepšinio rungtynėmis.

 

Lietuviai Ukrainoje »
123.jpg

Sausio 12-osios vakarą paminėti Laisvės gynėjų dienos Lietuvos Respublikos ambasadoje Ukrainoje susirinko keliasdešimt Kijevo lietuvių. 

Užsienio politika ir diplomatija » Lietuviai Ukrainoje » Istorinė, kultūros diplomatija »

Švietimo ir mokslo ministerija kartu su Švietimo mainų paramos fondu skelbia konkursą teikti paraiškas intensyviems lietuvių kalbos ir kultūros kursams 2018 m. Kursų trukmė – 1 mėnuo. Į kursus gali pretentuoti 18 – 29 metų užsienio lietuviai jaunuoliai. Atrinktiems kursų dalyviams bus skiriama 570 Eur/mėn. stipendija ir apmokėtas kursų mokestis. Kelionės ir apgyvendinimo išlaidos nebus padengiamos, jas turės apsimokėti pats kursų dalyvis.

Lietuviai Ukrainoje »

Informuojame, kad Lietuvos Respublikos ambasada Ukrainoje nedirbs 2017 m. gruodžio 25 ir 26 d., taip pat 2018 m. sausio 1 d. 2017 m. gruodžio 29 d. priėmimas dėl nacionalinių vizų (D) nebus vykdomas.

Konsulinės naujienos » Lietuviai Ukrainoje »
BA1.JPG

Lapkričio 17 d. Lietuvos Respublikos ambasadoje Kijeve surengtas metinis Ukrainos lietuvių bendruomenių pirmininkų susitikimas.

Lietuviai Ukrainoje »

Lietuvos Respublikos ambasada Ukrainoje skelbia kandidatų atrankas raštvedžio pareigybėms užimti. Atrankoje į tris raštvedžio (I) pareigybes gali pretenduoti tik Lietuvos Respublikos piliečiai, į dvi raštvedžio (II) pareigybes po 0,5 etato gali pretenduoti Lietuvos ir Ukrainos piliečiai turintys aukštąjį teisinį išsilavinimą įgytą Ukrainoje.      

Lietuviai Ukrainoje »

Lietuvos Respublikos ambasada Ukrainoje skelbia kandidatų atrankas administratoriaus, sekretorės, ūkvedžio, valytojo, vairuotojo ir kiemsargio pareigybėms užimti.

Lietuviai Ukrainoje »
FB_3.png
Konstitucijos egzaminas 2017 Įkelta2017.09.26

Lietuvos Respublikos Konstitucijos egzaminas – jau 11-tą kartą vykstanti visuotinė teisinių žinių patikrinimo akcija. Šiemet Lietuvos Respublikos Konstitucijai – 25! Egzaminą organizuojanti LR Teisingumo ministerija kartu su egzamino globėja Lietuvos Respublikos Prezidente Dalia Grybauskaite ir informaciniais partneriais DELFI bei LRT visus šalies piliečius ir gyventojus akcijos metu kviečia pasitikrinti Konstitucijos žinias.

Lietuviai Ukrainoje »
M1.JPG

Rugsėjo 10 d. Lietuvos Respublikos ambasadoje Ukrainoje vyko Kijevo lietuvių mokyklėlės mokslo metų atidarymas.

Lietuviai Ukrainoje »

Primename, jog pagal Lietuvos Respublikos karo prievolės įstatymą, piliečiai vyrai, sulaukę 18 metų, per 3 mėnesius negavę pranešimo apie įrašymą į karinę įskaitą, turi kreiptis į savo regioninį Karo prievolės komplektavimo skyrių ar poskyrį ir įsirašyti į karinę įskaitą.

Lietuviai Ukrainoje »
Beg1.jpg

2017 m. birželio 4-osios rytą į Kijevo Truchanivo salą bėgti penkių kilometrų už Lietuvą susirinko beveik šimtas entuziastų.

Lietuviai Ukrainoje »
Khers1.JPG

2017 m. gegužės 17 -23 d. Chersono mieste vyko  Lietuvos kultūros dienos, kurių metu pietų Ukrainos gyventojams bei jo svečiams pristatytas platus mūsų šalies įvairių kultūros ir meno sričių spektras: klasikinis ir šiuolaikinis menas,  istorija, tradicijos,  senovės papročiai ir amatai.

Lietuviai Ukrainoje » Istorinė, kultūros diplomatija »
Dnipro3.JPG

Gegužės 12 d. LR ambasadorius Ukrainoje Marius Janukonis, gynybos ataše Algirdas Norkus bei LR Garbės konsulas Dnipropetrovsko srityje Vitalijus Pivniakas dalyvavo paramos perdavimo Dnipro klinikinei I.Mečnikovo ligoninei ceremonijoje. Lietuvos ir Ukrainos verslo klubo nariai ligoninės vadovams įteikė medikamentus, labai reikalingus gydant sunkiai sužeistus Ukrainos karius, kurie iš karo veiksmų zonos Rytų Ukrainoje gabenami į šią ligoninę. Ceremonijos metu M.Janukonis pažymėjo jau trejus metus trunkantį pasiaukojamą ligoninės personalo darbą gelbėjant sunkiausiai sužeistų karių gyvybes. Per šį laikotarpį, LR Krašto apsaugos ministerija bendradarbiaudama su I.Mečnikovo ligonine priėmė reabilitacijai Lietuvoje daugiau kaip šimtą Ukrainos karių.

Užsienio politika ir diplomatija » Lietuviai Ukrainoje »
Uzg.jpg

Maloniai kviečiame vasario 26 d. dalyvauti Kijevo lietuvių mokyklėlės organizuojamoje Užgavėnių šventėje!

Lietuviai Ukrainoje »
Daugiau naujienų

Naujienlaiškio prenumerata