Temos Žymėti visasAtžymėti visus

Kaip mus rasti?

LIETUVOS RESPUBLIKOS AMBASADA UKRAINOJE

Adresas: 21 Buslivska str., 01901 Kyiv, UKRAINE

plačiau »

Tel. +380 44 254 09 20, +380 44 254 09 36, +380 44 254 09 32
Faksas +380 44 254 09 28
El. paštas
Rodyti nuo iki
Archyvas »
Kurk LT.png

Jau septintuosius gyvavimo metus skaičiuojanti užsienio investicijų plėtros agentūros „Investuok Lietuvoje“ įgyvendinama programa „Kurk Lietuvai” vėl kviečia tarptautinės patirties turinčius profesionalus nuo rudens skirti vienerius metus darbui viešajame sektoriuje.

Lietuviai Ukrainoje »
1489406330307.jpg

Švietimo mainų paramos fondas skelbia konkursą paramai užsienio šalių piliečių II pakopos nuolatinėms studijoms Lietuvoje gauti. Programa remiama LR švietimo ir mokslo ministerijos.

Lietuviai Ukrainoje »
DSC.jpg

Vasario 16 –ąją, švenčiant Lietuvos valstybės atkūrimo Šimtmetį, Lietuvos Respublikos ambasada Ukrainoje ir Kijevo lietuvių bendruomenė kviečia visus lietuvius ir Lietuvos draugus vieningai ir simboliškai išskleisti Trispalvę ant istorinio, Lietuvos Didžiosios Kunigaikštystės laikus menančio pilies kalno Kijeve bei sugiedoti Lietuvos Respublikos himną.

Lietuviai Ukrainoje »
vvk_represent_.jpg

Mieli lietuviai,

Kviečiame į Valstybinio Vilniaus styginių kvarteto koncertus Ukrainoje, skirtus Lietuvos valstybės atkūrimo Šimtmečiui paminėti:

Lietuviai Ukrainoje » Istorinė, kultūros diplomatija »
workinlithuania_logo-01.jpg

VŠĮ „Investuok Lietuvoje“, ne pelno siekianti tiesioginių užsienio investicijų plėtros agentūra, pristato programą „Work in Lithuania“.

Lietuviai Ukrainoje »
004.jpg

Ambasada šventinius Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio metus pradėjo šiai progai skirtomis krepšinio rungtynėmis.

 

Lietuviai Ukrainoje »
123.jpg

Sausio 12-osios vakarą paminėti Laisvės gynėjų dienos Lietuvos Respublikos ambasadoje Ukrainoje susirinko keliasdešimt Kijevo lietuvių. 

Užsienio politika ir diplomatija » Lietuviai Ukrainoje » Istorinė, kultūros diplomatija »

Švietimo ir mokslo ministerija kartu su Švietimo mainų paramos fondu skelbia konkursą teikti paraiškas intensyviems lietuvių kalbos ir kultūros kursams 2018 m. Kursų trukmė – 1 mėnuo. Į kursus gali pretentuoti 18 – 29 metų užsienio lietuviai jaunuoliai. Atrinktiems kursų dalyviams bus skiriama 570 Eur/mėn. stipendija ir apmokėtas kursų mokestis. Kelionės ir apgyvendinimo išlaidos nebus padengiamos, jas turės apsimokėti pats kursų dalyvis.

Lietuviai Ukrainoje »
BA1.JPG

Lapkričio 17 d. Lietuvos Respublikos ambasadoje Kijeve surengtas metinis Ukrainos lietuvių bendruomenių pirmininkų susitikimas.

Lietuviai Ukrainoje »

Lietuvos Respublikos ambasada Ukrainoje skelbia kandidatų atrankas raštvedžio pareigybėms užimti. Atrankoje į tris raštvedžio (I) pareigybes gali pretenduoti tik Lietuvos Respublikos piliečiai, į dvi raštvedžio (II) pareigybes po 0,5 etato gali pretenduoti Lietuvos ir Ukrainos piliečiai turintys aukštąjį teisinį išsilavinimą įgytą Ukrainoje.      

Lietuviai Ukrainoje »

Lietuvos Respublikos ambasada Ukrainoje skelbia kandidatų atrankas administratoriaus, sekretorės, ūkvedžio, valytojo, vairuotojo ir kiemsargio pareigybėms užimti.

Lietuviai Ukrainoje »
FB_3.png
Konstitucijos egzaminas 2017 Įkelta2017.09.26

Lietuvos Respublikos Konstitucijos egzaminas – jau 11-tą kartą vykstanti visuotinė teisinių žinių patikrinimo akcija. Šiemet Lietuvos Respublikos Konstitucijai – 25! Egzaminą organizuojanti LR Teisingumo ministerija kartu su egzamino globėja Lietuvos Respublikos Prezidente Dalia Grybauskaite ir informaciniais partneriais DELFI bei LRT visus šalies piliečius ir gyventojus akcijos metu kviečia pasitikrinti Konstitucijos žinias.

Lietuviai Ukrainoje »
M1.JPG

Rugsėjo 10 d. Lietuvos Respublikos ambasadoje Ukrainoje vyko Kijevo lietuvių mokyklėlės mokslo metų atidarymas.

Lietuviai Ukrainoje »

Primename, jog pagal Lietuvos Respublikos karo prievolės įstatymą, piliečiai vyrai, sulaukę 18 metų, per 3 mėnesius negavę pranešimo apie įrašymą į karinę įskaitą, turi kreiptis į savo regioninį Karo prievolės komplektavimo skyrių ar poskyrį ir įsirašyti į karinę įskaitą.

Lietuviai Ukrainoje »
Beg1.jpg

2017 m. birželio 4-osios rytą į Kijevo Truchanivo salą bėgti penkių kilometrų už Lietuvą susirinko beveik šimtas entuziastų.

Lietuviai Ukrainoje »
Daugiau naujienų

Naujienlaiškio prenumerata