Temos Žymėti visasAtžymėti visus

Kaip mus rasti?

Tel. +380 44 254 09 20 (bendri klausimai), +380 44 254 09 36 (vizų klausimai), +380 44 254 09 32 (konsuliniai klausimai, išskyrus vizas)
Faksas +380 44 254 09 28
El. paštas
Naujienos Spausdinti RSS
Rodyti nuo iki
Archyvas »
BalticWay30.jpg

Rugpjūčio 23 dieną 18.00 val. kviečiame į Baltijos kelio 30-čio minejimą, kuris vyks Ukrainos sostinės Mykhailivska aikštėje.

Lietuviai Ukrainoje » Istorinė, kultūros diplomatija »
Biblioteka1.jpg

Birželio 5 d. ambasadorius Marius Janukonis Kijevo Rusanivkos visuomeninėje erdvėje Ocium 51 atidarė projektą „Lietuviškos literatūros biblioteka“. Tai pirmoji Ukrainoje erdvė skaitytojams siūlanti lietuvių autorių kūrybą ir įvairias mokslinės bei grožinės literatūros knygas lietuvių kalba.

Lietuviai Ukrainoje »
Baneris.jpg

Gegužės 26 d. vyks antrasis Lietuvos Respublikos Prezidento rinkimų turas ir rinkimai į Europos Parlamentą Lietuvoje. Lietuvos Respublikos piliečiai, gyvenantys Ukrainoje, kurie pageidauja balsuoti paštu Lietuvos Respublikos ambasadoje Ukrainoje ir iki šiol to nepadarė, yra kviečiami registruotis iki gegužės 16 d. interneto svetainėje https://www.rinkejopuslapis.lt/elektronine-registracija

Lietuviai Ukrainoje »
Balsavimas.jpg

Šiandien ambasadoje prasidėjo išankstinis balsavimas gegužės 12-ąją vyksiančiuose prezidento rinkimuose ir dvejuose referendumuose – dėl pilietybės išsaugojimo ir dėl Seimo narių mažinimo.

Lietuviai Ukrainoje »
Baneris.jpg
Balsavimas užsienyje 2019 Įkelta2019.03.20

Gerbiami Lietuvos Respublikos piliečiai,

Jei pageidaujate dalyvauti 2019 m. gegužės 12 d. Respublikos Prezidento rinkimuose, referendume dėl Konstitucijos 12 straipsnio pakeitimo ir referendume dėl Konstitucijos 55 straipsnio pakeitimo bei gegužės 26 d. rinkimuose į Europos Parlamentą, maloniai kviečiame užsiregistruoti balsavimui Lietuvos Respublikos ambasadoje Ukrainoje.

Lietuviai Ukrainoje »

Š. m. kovo 17 d., vykstant savivaldybių tarybų rinkimų pakartotiniam balsavimui, dėl saugumo priežasčių portale „Rinkėjo puslapis" nebus teikiamos viešosios elektroninės paslaugos išoriniams naudotojams, įskaitant pretendentų į kandidatus Respublikos Prezidento rinkimuose ir kandidatų sąrašų rinkimuose į Europos Parlamentą el. parėmimą, rinkėjų, gyvenančių užsienyje, elektroninę registraciją balsuoti 2019 m. Respublikos Prezidento rinkimuose ir rinkimuose į Europos Parlamentą, pareiškinių dokumentų pateikimą rinkimams į Europos Parlamentą ir t. t.).

Lietuviai Ukrainoje »
Baneris.jpg

Kovo 10 d. Lietuvos Respublikos Seimas priėmė nutarimą, kad referendumas dėl pilietybės išsaugojimo vyks gegužės 12 d. kartu su Lietuvos Respublikos Prezidento rinkimais. Gegužės 12 d. taip pat vyks referendumas dėl Seimo narių skaičiaus sumažinimo nuo 141 iki 121.

Lietuviai Ukrainoje »
Diktantas2019.jpg

Šiandien Kijeve gyvenantys lietuviai kartu su tautiečiais visame pasaulyje rašė Nacionalinį diktantą. Džiugina, kad prie šios iniciatyvos prisideda vis gausesnis susidomėjusiųjų ratas. Kijevo lietuviai kartu su kitais konkurso dalyviais varžosi raštingiausio suaugusiojo bei raštingiausio užsienio lietuvio kategorijose. Geriausiai diktantą parašę asmenys (padarę iki 4 klaidų) į diktanto finalą bus kviečiami š.m. balandžio 13 d.

Lietuviai Ukrainoje »
BU9B4552.jpg

Maloniai kviečiame kovo 8 d. Ukrainoje gyvenančius lietuvius pasitikrinti lietuvių kalbos žinias Nacionalinio diktanto konkurse.

Lietuviai Ukrainoje »
Daugiau naujienų

Naujienlaiškio prenumerata