Temos Žymėti visasAtžymėti visus

Kaip mus rasti?

LIETUVOS RESPUBLIKOS AMBASADA UKRAINOJE

Adresas: 21 Buslivska str., 01901 Kyiv, UKRAINE

plačiau »

Tel. +380 44 254 09 20, +380 44 254 09 36 (vizų klausimai), +380 44 254 09 32 (konsuliniai klausimai, išskyrus vizų klausimus)
Faksas +380 44 254 09 28
El. paštas
Rodyti nuo iki
Archyvas »
Baneris.jpg
Balsavimas užsienyje 2019 Įkelta2019.03.20

Gerbiami Lietuvos Respublikos piliečiai,

Jei pageidaujate dalyvauti 2019 m. gegužės 12 d. Respublikos Prezidento rinkimuose, referendume dėl Konstitucijos 12 straipsnio pakeitimo ir referendume dėl Konstitucijos 55 straipsnio pakeitimo bei gegužės 26 d. rinkimuose į Europos Parlamentą, maloniai kviečiame užsiregistruoti balsavimui Lietuvos Respublikos ambasadoje Ukrainoje.

Lietuviai Ukrainoje »

Š. m. kovo 17 d., vykstant savivaldybių tarybų rinkimų pakartotiniam balsavimui, dėl saugumo priežasčių portale „Rinkėjo puslapis" nebus teikiamos viešosios elektroninės paslaugos išoriniams naudotojams, įskaitant pretendentų į kandidatus Respublikos Prezidento rinkimuose ir kandidatų sąrašų rinkimuose į Europos Parlamentą el. parėmimą, rinkėjų, gyvenančių užsienyje, elektroninę registraciją balsuoti 2019 m. Respublikos Prezidento rinkimuose ir rinkimuose į Europos Parlamentą, pareiškinių dokumentų pateikimą rinkimams į Europos Parlamentą ir t. t.).

Lietuviai Ukrainoje »
Baneris.jpg

Kovo 10 d. Lietuvos Respublikos Seimas priėmė nutarimą, kad referendumas dėl pilietybės išsaugojimo vyks gegužės 12 d. kartu su Lietuvos Respublikos Prezidento rinkimais. Gegužės 12 d. taip pat vyks referendumas dėl Seimo narių skaičiaus sumažinimo nuo 141 iki 121.

Lietuviai Ukrainoje »
Diktantas2019.jpg

Šiandien Kijeve gyvenantys lietuviai kartu su tautiečiais visame pasaulyje rašė Nacionalinį diktantą. Džiugina, kad prie šios iniciatyvos prisideda vis gausesnis susidomėjusiųjų ratas. Kijevo lietuviai kartu su kitais konkurso dalyviais varžosi raštingiausio suaugusiojo bei raštingiausio užsienio lietuvio kategorijose. Geriausiai diktantą parašę asmenys (padarę iki 4 klaidų) į diktanto finalą bus kviečiami š.m. balandžio 13 d.

Lietuviai Ukrainoje »
BU9B4552.jpg

Maloniai kviečiame kovo 8 d. Ukrainoje gyvenančius lietuvius pasitikrinti lietuvių kalbos žinias Nacionalinio diktanto konkurse.

Lietuviai Ukrainoje »
PIRM1.jpg

Gruodžio 1 d. Lietuvos Respublikos ambasadoje Kijeve surengtas tradicinis Ukrainos lietuvių bendruomenių pirmininkų susitikimas.

Lietuviai Ukrainoje »

Jau šeštus metus, Lietuvos Respublikos užsienio reikalų ministerijos užsakymu, visuomenės nuomonės tyrimų centras „Vilmorus” atlieka užsienyje gyvenančių lietuvių internetinę apklausą. Apklausos tikslas – išsiaiškinti užsienyje gyvenančių lietuvių nuomonę apie diasporos poreikius ir jos ryšių su Lietuva stiprinimą.

Lietuviai Ukrainoje »
mokykla.jpg

Rugsėjo 30 d. Kijevo lietuvių mokyklėlėje prasidėjo nauji mokslo metai.

Lietuviai Ukrainoje »

Lietuvos Respublikos ambasada Ukrainoje ieško darbuotojo ambasados patalpų valymui.

Lietuviai Ukrainoje »
IMG_1266.JPG

Švenčiant Lietuvos Valstybės dieną Kijeve gyvenantys lietuviai ir jų artimieji, mieste viešintys tautiečiai, Lietuvos draugai bei Lietuvos atstovybės Ukrainoje atstovai kartu su visais pasaulio lietuviais vieningai giedojo 100-mečio „Tautišką giesmę“. Šiais metais prie gausiai susirinkusių tautiečių taip pat prisijungė ir kartu Lietuvos himną atliko nuostabaus balso dainininkė Krymo totorė Alije Chadžabadinova.

Lietuviai Ukrainoje » Istorinė, kultūros diplomatija »
Tautiska_giesme.png
Liepos 6-sios renginiai Kijeve Įkelta2018.07.02

Liepos 6 d. lygiai 21 val. lietuviai vienu metu visame pasaulyje giedos 100-mečio „Tautišką giesmę”. Kijeve visų tautiečių ir Lietuvos draugų laukiame 20.45 val. miesto centre esančiame Lietuvos skvere (adresas: Volodymyrskyj projizd, 1, Kijevas).

Lietuviai Ukrainoje » Istorinė, kultūros diplomatija »

Pareigos: Lietuvos Respublikos ambasados Ukrainoje ūkvedys

Prognozuojama darbo pradžia: 2018 m. liepos 2 d.

Darbo vieta: Lietuvos Respublikos ambasada Ukrainoje

Miestas: Kijevas

Adresas: Buslivska, 21

Lietuviai Ukrainoje »
5_už_lietuvą.png

Kijevo Maironio lietuvių kultūros draugija kartu su Lietuvos Respublikos ambasada Ukrainoje kviečia užsienio lietuvius, jų šeimas ir draugus š. m. birželio 10 d. dalyvauti jau tradiciniu tapusiame 5 km bėgime “Penki už Lietuvą”. Renginyje aktyviai kviečiame dalyvauti ir mažuosius bėgikus, kurie turės galimybę jėgas išbandyti 1 km trasoje.

Lietuviai Ukrainoje »
Kurk LT.png

Jau septintuosius gyvavimo metus skaičiuojanti užsienio investicijų plėtros agentūros „Investuok Lietuvoje“ įgyvendinama programa „Kurk Lietuvai” vėl kviečia tarptautinės patirties turinčius profesionalus nuo rudens skirti vienerius metus darbui viešajame sektoriuje.

Lietuviai Ukrainoje »
Daugiau naujienų

Naujienlaiškio prenumerata