Temos Žymėti visasAtžymėti visus

Kaip mus rasti?

LIETUVOS RESPUBLIKOS AMBASADA UKRAINOJE

Adresas: 21 Buslivska str., 01901 Kyiv, UKRAINE

plačiau »

Tel. +380 44 254 09 20, +380 44 254 09 36, +380 44 254 09 32
Faksas +380 44 254 09 28
El. paštas

Lietuvos ambasadoje Ukrainoje įvyko pilietinės visuomenės ir valdžios dialogą skatinanti konferencija

Sukurta 2016.12.20 / Atnaujinta 2016.12.20 10:06
  Lietuvos ambasadoje Ukrainoje įvyko pilietinės visuomenės ir valdžios dialogą skatinanti konferencija

  Gruodžio 16 d. Lietuvos ambasadoje Ukrainoje surengta konferencija „Įsitraukimas per dialogą: Ukraina NATO“, skirta Ukrainos valdžios, pilietinės visuomenės ir nevyriausybinių organizacijų atstovams, besidomintiems NATO ir euroatlantiniu saugumu.

  Renginio metu svarstytos pilietinės visuomenės įsitraukimo į euroatlantinės integracijos procesus galimybės, sąveika su valdžios institucijomis.

  „Pilietinės visuomenės vaidmuo euroatlantinės integracijos procesuose yra ypač svarbus ir reikšmingas, bet ne mažiau svarbu, kad vyriausybinis ir nevyriausybinis sektoriai veiktų išvien, kaip sustiprindami vieni kitų pastangas siekti šaliai ir visuomenei reikalingų permainų ir reformų“ – sakė svečius pasveikinęs Lietuvos Respublikos ambasadorius Ukrainoje Marius Janukonis.

  Pranešimą konferencijoje skaitė Lietuvos nevyriausybinio sektoriaus patirtimi dalinosi Atlanto sutarties Lietuvos bendrijos (LATA) garbės narys ir Lietuvos Šaulių sąjungos valdybos narys dr. Audrius Skaistys.

  Renginio pabaigoje pristatyta rezoliucija dėl euroatlantinės pilietinės visuomenės platformos, kuri padėtų koordinuoti nevyriausybinio sektoriaus ir Vyriausybės sąveiką, sukūrimo. Rezoliuciją galėjo pasirašyti visi norintys, ji bus atvira prisijungti ir ateityje.

  Konferenciją, sulaukusią apie šimto svečių, surengė Lietuvos Respublikos ambasada, šiuo metu vykdanti NATO kontaktinės ambasados Ukrainoje funkcijas, kartu su NATO Informacijos ir dokumentacijos centru Kijeve ir nevyriausybine organizacija „Ukrainos europinis judėjimas“.

  Naujienlaiškio prenumerata