Temos Žymėti visasAtžymėti visus

Kaip mus rasti?

LIETUVOS RESPUBLIKOS AMBASADA UKRAINOJE

Adresas: 21 Buslivska str., 01901 Kyiv, UKRAINE

plačiau »

Tel. +380 44 254 09 20, +380 44 254 09 36 (vizų klausimai), +380 44 254 09 32 (konsuliniai klausimai, išskyrus vizų klausimus)
Faksas +380 44 254 09 28
El. paštas

Lietuvos ambasadorius Mariupolio darželyje atidarė sensorinį kambarį

Sukurta 2017.08.28 / Atnaujinta 2017.08.28 11:11
   Lietuvos ambasadorius Mariupolio darželyje atidarė sensorinį kambarį
   Lietuvos ambasadorius Mariupolio darželyje atidarė sensorinį kambarį
   Lietuvos ambasadorius Mariupolio darželyje atidarė sensorinį kambarį
   Lietuvos ambasadorius Mariupolio darželyje atidarė sensorinį kambarį

   Rugpjūčio 27-28 d. ambasadorius Marius Janukonis lankėsi Mariupolyje, kur kartu su pirmuoju miesto mero pavaduotoju Oleksandu Goltvenko viename iš Mariupolio darželių atidarė sensorinį vaikų ugdymo ir lavinimo kambarį.

   „Tikimės, kad su Lietuvos specialistų pagalba įrengtas kambarys prisidės prie nuo konflikto nukentėjusių mažųjų regiono gyventojų reabilitacijos“, - sakė M. Janukonis vaikų darželyje-lopšelyje Nr. 130 „Perlynka“ susirinkusiems darželio darbuotojams, vaikų tėvams, Mariupolio miesto administracijos ir spaudos atstovams.  

   Sensorinio kambario įrengimas yra Lietuvos Respublikos ambasados Ukrainoje Vystomojo bendradarbiavimo ir paramos demokratijai programos lėšomis finansuoto projekto "Tiltelis" dalis. Su Lietuvos parama nupirkta sensorinio kambario įrengimui reikalinga įranga, darbo priemonės, baldai. Patalpų remontui lėšas skyrė darželio-lopšelio administracija. Projekto, vykdomo tarptautinio palaikymo bendrijos “Kelias į svajonę” metu, vaikų darželio-lopšelio „Perlynka“ auklėtiniams, jų tėveliams ir pedagogams meno terapijos specialistė iš Naujosios Akmenės Rita Almanis organizavo įvairius meno terapijos užsiėmimus, skirtus psichologinės įtampos mažinimui ir emocinio stabilumo užtikrinimui, teigiamos emocinės aplinkos vaikams ir suaugusiems kūrimui, kūrybinių gebėjimų lavinimui. Ypatingas dėmesys skirtas iš konflikto regionų persikėlusių asmenų šeimų vaikams, vaikams iš daugiavaikių šeimų bei vaikams su negalia. Projekto metu pasiekti rezultatai prisidės prie tinkamų sąlygų nuo konflikto nukentėjusių vaikų ir jų šeimos narių psichologinei-socialinei reabilitacijai sukūrimo, darželio-lopšelio administracijos ir pedagogų gebėjimų stiprinimo taikant naujas darbo su vaikais metodikas. 

   Rugpjūčio 27 d. vykusiame susitikime su Mariupolio miesto administracijos atstovais, kuriame dalyvavo ir Lietuvos Respublikos Seimo narys Andrius Kubilius, aptartas Lietuvos ir Ukrainos bendradarbiavimas, situacija Mariupolio mieste, pristatytas rugpjūčio 28 d. rytą iš Mariupolio startavęs A. Kubiliaus inicijuotas Lietuvos dviračių sporto entuziastų žygis po Rytų Ukrainą.

   Naujienlaiškio prenumerata