Temos Žymėti visasAtžymėti visus

Kaip mus rasti?

Tel. +380 44 254 09 20 (bendri klausimai), +380 44 254 09 36 (vizų klausimai), +380 44 254 09 32 (konsuliniai klausimai, išskyrus vizas)
Faksas +380 44 254 09 28
El. paštas
Naujienos Spausdinti RSS

Lietuvos savanorių parama pasiekė Ukrainos moksleivius ir karius

Sukurta 2019.04.09 / Atnaujinta 2019.04.09 11:30
   Lietuvos savanorių parama pasiekė Ukrainos moksleivius ir karius
   Lietuvos savanorių parama pasiekė Ukrainos moksleivius ir karius

   Balandžio 7-9 d. Ukrainos Luhansko ir Donecko srityse lankėsi grupė Lietuvos savanorių, nevyriausybinių organizacijų atstovų, jau kelis metus teikiančių humanitarinę paramą Ukrainos kariuomenei ir civiliams. Šios misijos tikslas - perduoti Ukrainos partneriams paramą, kuri nupirkta už lėšas, surinktas labdaringo Vilniaus Šv. Kristoforo kamerinio orkestro ir Ukrainos roko grupės “Okean Elzy” koncerto metu. 

    

   Ši parama perduota Ukrainos kariuomenės kunigaikščio K. Ostrogiškio 30-ajai atskirajai mechanizuotai brigadai, taip pat Luhansko stities Lisičiansko ir Novodružesko miestų bendrojo lavinimo ir muzikos mokykloms, su kuriomis partneriniai ryšiai plėtojami jau kelis metus. Perdavimo akcijoje dalyvavo LR ambasadorius Ukrainoje M. Janukonis, buvusi Šv. Kristoforo kamerinio orkestro direktorė M. Goštautaitė, Lietuvos Caritas atstovė, savanoriai. “Lietuvos parama Ukrainai svarbi ne tik materialine prasme, ji rodo nuolatinį dėmesį Rytų Ukrainos žmonėms, pergyvenantiems karo veiksmų pasekmes”- sakė M. Goštautaitė. “Svarbu, kad parama Ukrainai nėra vien Lietuvos valstybės institucijų reikalas, daug paramos akcijų kyla iš aktyvios visuomenės atstovų”- pažymėjo M. Janukonis. Vizito metu Lietuvos delegacija taip pat susitiko su Luhansko srities karinės-civilinės administracijos vadovu Serhij Fil ir Lisičiansko miesto meru.

    

   Naujienlaiškio prenumerata