Temos Žymėti visasAtžymėti visus

Kaip mus rasti?

LIETUVOS RESPUBLIKOS AMBASADA UKRAINOJE

Adresas: 21 Buslivska str., 01901 Kyiv, UKRAINE

plačiau »

Tel. +380 44 254 09 20, +380 44 254 09 36 (vizų klausimai), +380 44 254 09 32 (konsuliniai klausimai, išskyrus vizų klausimus)
Faksas +380 44 254 09 28
El. paštas

Šį savaitgalį Odesoje – Lietuvos dienų renginiai

Sukurta 2017.06.16 / Atnaujinta 2017.06.16 13:39
   Šį savaitgalį Odesoje – Lietuvos dienų renginiai
   Šį savaitgalį Odesoje – Lietuvos dienų renginiai
   Šį savaitgalį Odesoje – Lietuvos dienų renginiai
   Šį savaitgalį Odesoje – Lietuvos dienų renginiai

   Odesoje birželio 14 dieną Lietuvos užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius, Švedijos užsienio reikalų ministrė Margot Wallstrom, Ukrainos užsienio reikalų ministras Pavlo Klimkinas, Odesos srities administracijos vadovas Maksimas Stepanovas ir Odesos meras Genadijus Truchanovas atidarė Lietuvos dienas, kurios vyks visą savaitgalį.

   Ministrai pasveikino Odesos ir visos Ukrainos žmones su įsigaliojusiu beviziu režimu su Šengeno valstybėmis ir paragino naudotis naujomis atsiveriančiomis galimybėmis.

   L. Linkevičius pažymėjo, kad jau trečius metus iš eilės Odesoje vykstančios Lietuvos dienos simbolizuoja ypač tvirtus ir draugiškus Lietuvos ir Ukrainos ryšius.

   Birželio 16 d. surengtas Lietuvos gamtos ir kultūros paveldo objektų pristatymas, kurį organizavo Valstybinis turizmo departamentas prie Ūkio ministerijos kartu su Lietuvos ambasada. Gausiai susirinkusiems Odesos svečiams buvo pristatyti Lietuvos kurortai, turistiniai maršrutai, kulinarinis paveldas, įvyko kontaktų mugė.

   Pentadienio vakarą Odesos miesto sode pasirodys grupė „Biplan“, o šeštadienį – atlikėja Arina su grupe. Visą savaitgalį miesto sode šurmuliuos Lietuvos amatų, rankdarbių, kulinarinio paveldo mugė.

   Lietuvos dienos Ukrainos regionuose – tradicinis kasmet Lietuvos ambasados Ukrainoje organizuojamas renginys, kuriame pristatomas Lietuvos verslas, kultūra, amatai, turizmo ir studijų galimybės. Šiais metais Lietuvos dienos taip pat vyko Charkove, jas atidarė Lietuvos Prezidentė Dalia Grybauskaitė.

   Parengta pagal Lietuvos Respublikos užsienio reikalų ministerijos informaciją

   Naujienlaiškio prenumerata