Temos Žymėti visasAtžymėti visus

Kaip mus rasti?

Tel. +380 44 254 09 20 (bendri klausimai), +380 44 254 09 36 (vizų klausimai), +380 44 254 09 32 (konsuliniai klausimai, išskyrus vizas)
Faksas +380 44 254 09 28
El. paštas
Naujienos Spausdinti RSS

Ukrainoje lankėsi Lietuvos užsienio reikalų viceministras D. Skusevičius

Sukurta 2019.03.18 / Atnaujinta 2019.03.18 11:18
   Ukrainoje lankėsi Lietuvos užsienio reikalų viceministras D. Skusevičius
   Ukrainoje lankėsi Lietuvos užsienio reikalų viceministras D. Skusevičius

   Šių metų kovo 13-15 dienomis Lietuvos užsienio reikalų viceministro Dariaus Skusevičiaus vadovaujama delegacija lankėsi Ukrainos miestuose Poltavoje ir Kremenčiuke.

   Poltavoje viceministras atidarė M.K.Čiurlionio verslo ir kultūros centrą, kurio tikslas abipusio bendradarbiavimo skatinimas verslo ir kultūros srityse. Viceministras D. Skusevičius taip pat dalyvavo pirmajame Poltavos ir Lietuvos verslo forume  “Ukraina-Lietuva: Europos Sąjungos patirtis”, susitiko su Poltavos miesto meru Oleksandru Šamota, jungtinių teritorinių bendruomenių atstovais, lankėsi Jaroslavo Mudryj Nacionalinio universiteto Poltavos teisės koledže, pabendravo su koledžo studentais ir atsakė į jų klausimus bei kvietė tęsti studijas Lietuvoje.

   Tęsdamas savo vizitą viceministras D. Skusevičius lankėsi Poltavos srities pagrindiniame pramonės mieste Kremenčiuke. Vytauto Didžiojo informaciniame centre susitiko su Kremenčiuko miesto visuomenės šviesuoliais – aukštųjų mokyklų vadovais, studentais, miesto mokytojais, gydytojais, kariuomenės ir religinių bendrijų atstovais. Susitikime su Kremenčiuko miesto meru Vitalijumi Maleckiu pasidžiaugta Lietuvos ir Ukrainos bendradarbiavimo rezultatais verslo ir švietimo srityse bei išaugusiu Kremenčiuko žinomumu Lietuvoje. D. Skusevičius taip pat lankėsi miesto licėjuje Nr. 4, kuriame šiltai bendravo su keleto mokyklų moksleiviais, papasakojo apie Lietuvos kelią į ES ir NATO.

   Naujienlaiškio prenumerata