Temos Žymėti visasAtžymėti visus

Kaip mus rasti?

LIETUVOS RESPUBLIKOS AMBASADA UKRAINOJE

Adresas: 21 Buslivska str., 01901 Kyiv, UKRAINE

plačiau »

Tel. +380 44 254 09 20, +380 44 254 09 36 (vizų klausimai), +380 44 254 09 32 (konsuliniai klausimai, išskyrus vizų klausimus)
Faksas +380 44 254 09 28
El. paštas

Ukrainos radijo klausytojai vėl turės galimybę pasitikrinti žinias apie NATO

Sukurta 2017.03.24 / Atnaujinta 2017.03.24 17:11
   Ukrainos radijo klausytojai vėl turės galimybę pasitikrinti žinias apie NATO
   Ukrainos radijo klausytojai vėl turės galimybę pasitikrinti žinias apie NATO
   Ukrainos radijo klausytojai vėl turės galimybę pasitikrinti žinias apie NATO

   Kovo 24 d. Ukrainos „Mūsų radijo“ („Naše radio“) bangomis startavo jau trečiasis NATO radijo maratonas, kurį laida apie Lietuvą pradėjo Lietuvos Respublikos ambasadorius Marius Janukonis.

   12 milijonų klausytojų pasiekiančioje radijo stotyje Ambasadorius uždavinėjo klausimus apie įdomius Lietuvos ir NATO istorijos faktus, miestus, žymius žmones bei žinomo Ukrainos rašytojo ir menininko Taraso Ševčenkos dienas Vilniuje. 

   Vienuolika savaičių truksiančiame NATO radijo maratone Ukrainos gyventojai turės galimybę pagilinti savo žinias apie Šiaurės Atlanto sutarties organizaciją ir jos nares.  

   Kiekvieną penktadienį nuo 15 val. iki 16 val. vyksiančioje radijo laidoje dalyvaus atstovai iš NATO šalių ambasadų Kijeve, kurie klausytojams uždavinės klausimus apie Aljansą bei savo atstovaujamas šalis. Šių metų viktorinoje bus pristatytos Lietuva, Estija, Norvegija, JAV, Latvija, Rumunija, Danija, Lenkija, Slovėnija, ir Jungtinė Karalystė, o paskutinė laida bus skirta išimtinai klausimams apie NATO.

   Daugiausiai klausimų atsakęs laidos dalyvis tampa savaitės nugalėtoju ir patenka į finalą. Birželio 2 d. paskutinės laidos metu iš 11 savaičių nugalėtojų burtų keliu bus išrinktas vienas, laimėsiantis kelionę į NATO būstinę Briuselyje. Pernai į kelionę vyko Jelena iš Zaporožės, kuri buvo būtent Lietuvai skirtos laidos nugalėtoja.

   NATO radijo maratonas – tai jau trečius metus vykstantis Lietuvos Respublikos ambasados Ukrainoje, šiuo metu vykdančios NATO kontaktinės ambasados funkcijas, inicijuotas projektas, įgyvendinamas kartu su NATO Informacijos ir dokumentacijos centru Kijeve ir Ukrainos žmogaus teisių fondu.

   Naujienlaiškio prenumerata