Temos Žymėti visasAtžymėti visus

Kaip mus rasti?

LIETUVOS RESPUBLIKOS AMBASADA UKRAINOJE

Adresas: 21 Buslivska str., 01901 Kyiv, UKRAINE

plačiau »

Tel. +380 44 254 09 20, +380 44 254 09 36, +380 44 254 09 32
Faksas +380 44 254 09 28
El. paštas
Rodyti nuo iki
Archyvas »
VM1.jpg

Spalio 19-20 dienomis Kijeve lankėsi užsienio reikalų viceministras Darius Skusevičius, kuris su Ukrainos pareigūnais aptarė intensyvų Lietuvos ir Ukrainos bendradarbiavimą.

Užsienio politika ir diplomatija »

Lietuvos Respublikos ambasada Ukrainoje skelbia kandidatų atrankas administratoriaus, sekretorės, ūkvedžio, valytojo, vairuotojo ir kiemsargio pareigybėms užimti.

Lietuviai Ukrainoje »

kviečiame dalyvauti užsienyje gyvenančių lietuvių apklausoje ir išsakyti savo nuomonę apie lietuvių diasporos poreikius, bendradarbiavimą ir ryšius su Lietuva, pateikti savo vertinimus bei rekomendacijas dėl lietuvių diasporos politikos formavimo ir įgyvendinimo.

3.jpg

2017 spalio 10 d. Lvovo apskrities Drohobyčiaus mieste įvyko psichologiniai praktiniai užsiėmimai vaikams iš šeimų, persikėlusių iš okupuoto Krymo ir Rytų Ukrainos kartu su priimančios bendruomenės vaikais, skirti socialinių ir komunikatyvių įgūdžių ugdymui, skatinantys kūrybiškumą, lyderystę ir efektyvų  darbą  komandoje. Renginio organizatorius VšĮ „Rytų Europos bendradarbiavimas“ (EEC), vietos partnerinė organizacija: Visuomeninė organizacija „Araket“.

Užsienio politika ir diplomatija »
Kalba galerijos seimin Tatjana Kalita.JPG

2017 m. spalio 6  d. Kijeve, galerijoje ,,Kalita Art Club“ atidaryta personalinė dailininko Aleksandro Vozbino tapybos darbų paroda. Ekspozicijoje pristatoma virš trisdešimt dailininko per pastaruosius dvidešimt metų sukurtų paveikslų. Prieš tai ši paroda buvo demonstruojama Moldovos sostinėje Kišiniove. Atidaryme dalyvavęs tapytojas A. Vozbinas  gausiai susirinkusiai publikai sakė, jog jo  kūrybos  motto yra  ,,Individo trapumas lemties akivaizdoje šiek tiek pasaldintas ironija ir grotesko detalėmis“ bei dėkojo  visiems organizatoriams sudariusiems galimybę vėl po ilgo laiko tarpo pristatyti jo kūrybą Ukrainos sostinėje.

Istorinė, kultūros diplomatija »
Kalba Daiva Sabaseviciene.JPG

2017 m. spalio 4-9 d. XIV tarptautiniame monospektaklių festivalyje ,,Marija“, kuris yra skirtas žymiai XIX a. pab. –XX a. pr. Ukrainos aktorei Marijai Zankoveckai pagerbti,  Birutė Marcinkevičiūtė (Mar) parodė naujausią savo  monospektaklį ,,Dostojevskio angelai”. Jo pagrindu pasirinkti fragmentai iš F. Dostojevskio  romanų „Idiotas“, „Broliai Karamazovai“, „Demonai“, apysakos „Baltosios naktys“ bei apsakymo „Berniukas prie Kristaus eglutės“.

Istorinė, kultūros diplomatija »
LTUAPL.jpg

„Trišalės brigados LITPOLUKRBRIG sukūrimas turi simbolinę reikšmę – tai suverenių valstybių susitarimas kartu gintis ir ginti svarbias joms vertybes. Kartu tai įrankis leidžiantis pasidalinti patirtimi su Ukraina, kuri siekia narystės NATO“, – sakė krašto apsaugos ministras Raimundas Karoblis spalio 5 d. Liublino pilyje, Lenkijoje minint brigados LITPOLUKRBRIG štabo veiklos antrąsias metines.

NATO ir tarptautinis saugumas » Istorinė, kultūros diplomatija »
K1.jpg

Rugsėjo 22-23 dienomis Poltavos srities Kremenčiuko mieste vyko Lietuvos dienos, skirtos Lietuvos ir Ukrainos verslo santykių stiprinimui, vietos savivaldos ryšių skatinimui ir Lietuvos pažinimui.

Užsienio politika ir diplomatija » Ekonomika ir verslas » Istorinė, kultūros diplomatija »
FB_3.png
Konstitucijos egzaminas 2017 Įkelta2017.09.26

Lietuvos Respublikos Konstitucijos egzaminas – jau 11-tą kartą vykstanti visuotinė teisinių žinių patikrinimo akcija. Šiemet Lietuvos Respublikos Konstitucijai – 25! Egzaminą organizuojanti LR Teisingumo ministerija kartu su egzamino globėja Lietuvos Respublikos Prezidente Dalia Grybauskaite ir informaciniais partneriais DELFI bei LRT visus šalies piliečius ir gyventojus akcijos metu kviečia pasitikrinti Konstitucijos žinias.

Lietuviai Ukrainoje »
2580_a83a8cc615772c8641647ba4b6d5dc6a.jpg

Po solidžios pernykštės Lietuvos scenos menų programos pristatymo tarptautiniame šiuolaikinių menų festivalyje „Gogolfest“, kuri buvo projekto „Lietuva-Ukraina: kultūros partnerystė 2016“ programos dalis, rugsėjo 14-17 dienomis didžiausiame ir reikšmingiausiame Ukrainos festivalyje pristatyti naujausi lietuvių scenos meno darbai. 

Istorinė, kultūros diplomatija »
P1.jpg

Rugsėjo 12-15 dienomis Lvovo ir Drohobyčiaus miestuose įvyko dviejų dienų mokymai „Kaip tapti frilanseriu: nuo verslo idėjos iki coworking‘o“. Renginio organizatorius VšĮ „Rytų Europos bendradarbiavimas“ (EEC), vietos partnerinės organizacijos: visuomeninė organizacija „Araket“ ir Krymo totorių  moterų klubas Lvove prie Krymo pilietinės visuomenės instituto.

Užsienio politika ir diplomatija »
Gabriele.jpg

Šių metų rugsėjo 17 dieną Valstybinis Vilniaus mažasis teatras atvyksta į Ukrainos festivalį  „Gogol Fest“, į kurį atveža  žinomos lietuvių režisierės Gabrielės Tuminaitės premjerą  „Fantazijus“ (pagal Alfred de Musset pjesę „Fantazijus“). Ukraina yra pirmoji užsienio šalis, kurios žiūrovas galės išvysti patį naujausią  režisierės Gabrielės Tuminaitės darbą O. Dovženkos nacionaliniame centre Kijeve.

 

Istorinė, kultūros diplomatija »
OS1.jpg

2017 m. rugsėjo 11-12 d. Odesoje ir Odesos srities Limano rajone vyko tarptautinė konferencija, skirta pristatyti Lietuvos patirtį diegiant šiuolaikines technologijas aplinkosaugos srityje.

Užsienio politika ir diplomatija » Ekonomika ir verslas »
M1.JPG

Rugsėjo 10 d. Lietuvos Respublikos ambasadoje Ukrainoje vyko Kijevo lietuvių mokyklėlės mokslo metų atidarymas.

Lietuviai Ukrainoje »
Mar1.jpg

Rugpjūčio 27-28 d. ambasadorius Marius Janukonis lankėsi Mariupolyje, kur kartu su pirmuoju miesto mero pavaduotoju Oleksandu Goltvenko viename iš Mariupolio darželių atidarė sensorinį vaikų ugdymo ir lavinimo kambarį.

Užsienio politika ir diplomatija »
Daugiau naujienų

Naujienlaiškio prenumerata