Temos Žymėti visus

Skelbimai Spausdinti RSS

Lietuvos Respublikos nuolatinė atstovybė prie tarptautinių organizacijų Vienoje kviečia atlikti praktiką aukštosios mokyklos studentą (-ę)!

Sukurta 2024.01.22 / Atnaujinta 2024.01.22 10:01

Reikalavimai kandidatams:

  • turėti Lietuvos Respublikos, Europos Sąjungos arba NATO šalies pilietybę;
  • būti aukštosios mokyklos pagrindinių ar vientisųjų studijų studentu(-e), baigusiu(-usia) ne mažiau kaip antrąjį studijų kursą, magistrantūros ir doktorantūros studentu(-e), taip pat aukštųjų mokyklų absolventu(-e), baigusiu(-usia) aukštąją mokyklą ne anksčiau kaip prieš dvejus metus iki praktikos atstovybėje pradžios;
  • labai gerai mokėti lietuvių ir anglų kalbas. Rusų kalbos mokėjimas – privalumas;
  • gebėti sklandžiai reikšti mintis raštu ir žodžiu;
  • domėtis užsienio politikos aktualijomis.

Praktikos trukmė: nuo 3 iki 6 mėn.

Praktikos metu:

  • įgysite praktinių žinių ir gebėjimų tarptautinių santykių srityje;
  • pagilinsite žinias apie Europos saugumo ir bendradarbiavimo organizacijos (ESBO), Jungtinių Tautų institucijų, Tarptautinės atominės energijos agentūros veikimo funkcijas ir principus;
  • susipažinsite su atstovavimo Lietuvai tarptautinėse organizacijose specifika;
  • įgysite praktinių žinių ir įgūdžių, kurių reikia darbui Lietuvos Respublikos diplomatinėje ir valstybės tarnyboje;
  • pasisemsite naudingos informacijos studijų baigiamiesiems darbams.

Praktiką atliekančiam asmeniui darbo užmokestis nėra mokamas, jis (ji) nėra įdarbinamas(-a). Apgyvendinimo, pragyvenimo ir transporto išlaidos bei gyvybės, sveikatos, civilinės atsakomybės ir kitokio draudimo išlaidos yra nekompensuojamos. Dėl galimybės gauti stipendiją pagal „ERASMUS+“ praktikos programą reikia kreiptis tiesiogiai į aukštosios mokyklos tarptautinių ryšių skyrių.

Susidomėjusius praktika atstovybėje, prašome atsiųsti savo gyvenimo aprašymą (lietuvių kalba) ir trumpą motyvacinį laišką adresu: [email protected], likus mažiausiai 3 mėnesiams iki planuojamos praktikos pradžios. Prieš kreipiantis rekomenduojame susipažinti su V-179 Dėl Praktikos atlikimo Lietuvos Respublikos užsienio reikalų ministerijoje tvarkos aprašo ir Prak... (e-tar.lt)

Susiję skelbimai Visi skelbimai »
Kviečiame atlikti praktiką Lietuvos ambasadoje Austrijoje Įkelta2024.04.02

Lietuvos Respublikos ambasada Austrijos Respublikoje, Slovakijos Respublikai, Slovėnijos Respublikai ir Lichtenšteino Kunigaikštystei, įsikūrusi Vienoje, kviečia atlikti praktiką ambasadoje.