Temos Žymėti visasAtžymėti visus

Kaip mus rasti?

LIETUVOS RESPUBLIKOS AMBASADA UKRAINOJE

Adresas: 21 Buslivska str., 01901 Kyiv, UKRAINE

plačiau »

Tel. +380 44 254 09 20 (bendri klausimai), +380 44 254 09 36 (vizų klausimai), +380 44 254 09 32 (konsuliniai klausimai, išskyrus vizas)
Faksas +380 44 254 09 28
El. paštas
Rodyti nuo iki
Archyvas »
Paroda.jpg

Gegužės 14 d. Šiaurės Rytų Ukrainos Sumų miesto atidaryta Estijos, Lietuvos ir Latvijos autorių dailės paroda iš vietos Dailės muziejaus fondų “Baltijos simfonija”. 

Istorinė, kultūros diplomatija »
Baneris.jpg

Gegužės 26 d. vyks antrasis Lietuvos Respublikos Prezidento rinkimų turas ir rinkimai į Europos Parlamentą Lietuvoje. Lietuvos Respublikos piliečiai, gyvenantys Ukrainoje, kurie pageidauja balsuoti paštu Lietuvos Respublikos ambasadoje Ukrainoje ir iki šiol to nepadarė, yra kviečiami registruotis iki gegužės 16 d. interneto svetainėje https://www.rinkejopuslapis.lt/elektronine-registracija

Lietuviai Ukrainoje »
Balsavimas.jpg

Šiandien ambasadoje prasidėjo išankstinis balsavimas gegužės 12-ąją vyksiančiuose prezidento rinkimuose ir dvejuose referendumuose – dėl pilietybės išsaugojimo ir dėl Seimo narių mažinimo.

Lietuviai Ukrainoje »
89418_2da056decd02569727479b87079aaa31.jpg

Balandžio 25 dieną Kijeve, Ukrainoje, užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius pasveikino išrinktąjį Ukrainos prezidentą Volodymyrą Zelenskį.

Užsienio politika ir diplomatija »
Parama1.jpg

Balandžio 7-9 d. Ukrainos Luhansko ir Donecko srityse lankėsi grupė Lietuvos savanorių, nevyriausybinių organizacijų atstovų, jau kelis metus teikiančių humanitarinę paramą Ukrainos kariuomenei ir civiliams. Šios misijos tikslas - perduoti Ukrainos partneriams paramą, kuri nupirkta už lėšas, surinktas labdaringo Vilniaus Šv. Kristoforo kamerinio orkestro ir Ukrainos roko grupės “Okean Elzy” koncerto metu. 

 

Užsienio politika ir diplomatija »
Baneris.jpg
Balsavimas užsienyje 2019 Įkelta2019.03.20

Gerbiami Lietuvos Respublikos piliečiai,

Jei pageidaujate dalyvauti 2019 m. gegužės 12 d. Respublikos Prezidento rinkimuose, referendume dėl Konstitucijos 12 straipsnio pakeitimo ir referendume dėl Konstitucijos 55 straipsnio pakeitimo bei gegužės 26 d. rinkimuose į Europos Parlamentą, maloniai kviečiame užsiregistruoti balsavimui Lietuvos Respublikos ambasadoje Ukrainoje.

Lietuviai Ukrainoje »
VCM141.jpg

Šių metų kovo 13-15 dienomis Lietuvos užsienio reikalų viceministro Dariaus Skusevičiaus vadovaujama delegacija lankėsi Ukrainos miestuose Poltavoje ir Kremenčiuke.

Š. m. kovo 17 d., vykstant savivaldybių tarybų rinkimų pakartotiniam balsavimui, dėl saugumo priežasčių portale „Rinkėjo puslapis" nebus teikiamos viešosios elektroninės paslaugos išoriniams naudotojams, įskaitant pretendentų į kandidatus Respublikos Prezidento rinkimuose ir kandidatų sąrašų rinkimuose į Europos Parlamentą el. parėmimą, rinkėjų, gyvenančių užsienyje, elektroninę registraciją balsuoti 2019 m. Respublikos Prezidento rinkimuose ir rinkimuose į Europos Parlamentą, pareiškinių dokumentų pateikimą rinkimams į Europos Parlamentą ir t. t.).

Lietuviai Ukrainoje »
Baneris.jpg

Kovo 10 d. Lietuvos Respublikos Seimas priėmė nutarimą, kad referendumas dėl pilietybės išsaugojimo vyks gegužės 12 d. kartu su Lietuvos Respublikos Prezidento rinkimais. Gegužės 12 d. taip pat vyks referendumas dėl Seimo narių skaičiaus sumažinimo nuo 141 iki 121.

Lietuviai Ukrainoje »
Diktantas2019.jpg

Šiandien Kijeve gyvenantys lietuviai kartu su tautiečiais visame pasaulyje rašė Nacionalinį diktantą. Džiugina, kad prie šios iniciatyvos prisideda vis gausesnis susidomėjusiųjų ratas. Kijevo lietuviai kartu su kitais konkurso dalyviais varžosi raštingiausio suaugusiojo bei raštingiausio užsienio lietuvio kategorijose. Geriausiai diktantą parašę asmenys (padarę iki 4 klaidų) į diktanto finalą bus kviečiami š.m. balandžio 13 d.

Lietuviai Ukrainoje »
LVB_logo.JPG

Lietuvos Respublikos ambasada Ukrainoje kviečia teikti vystomojo bendradarbiavimo projektų paraiškas Vystomojo bendradarbiavimo ir paramos demokratijai programai įgyvendinti Ukrainoje 2019 metais.

Užsienio politika ir diplomatija »
BU9B4552.jpg

Maloniai kviečiame kovo 8 d. Ukrainoje gyvenančius lietuvius pasitikrinti lietuvių kalbos žinias Nacionalinio diktanto konkurse.

Lietuviai Ukrainoje »

Remiantis Europos Sąjungos reglamentu, kuriuo skatinamas laisvas piliečių judėjimas, nuo 2019 m. vasario 16 d. Europos Sąjungoje tam tikriems viešiesiems dokumentams ir jų patvirtintoms kopijoms netaikomas reikalavimas juos legalizuoti ar tvirtinti apostile. Kai kurie iš šių dokumentų (žr. išskirtus paryškintuoju šriftu) gali būti išduodami kartu su daugiakalbe standartine forma – taip išvengiama reikalavimo pateikti dokumento vertimą; be to, visais atvejais turi būti priimtas bet kurioje Europos Sąjungos valstybėje narėje atliktas patvirtintas vertimas.

Konsulinės naujienos »
Memorandum1.jpg

Vasario 15 dieną Kanados ambasadoje Kijeve buvo pasirašytas ketinimų memorandumas dėl trišalio bendradarbiavimo stiprinant Ukrainos administracinius gebėjimus, įgyvendinant viešuosius investicijų projektus.

Užsienio politika ir diplomatija »
Daugiau naujienų

Naujienlaiškio prenumerata