Temos Žymėti visasAtžymėti visus

Kaip mus rasti?

Tel. +380 44 254 0920; +380 (67) 924 04 27;
El. paštas
Naujienos Spausdinti RSS
Rodyti nuo iki
Archyvas »
Vilnius700.jpg

Lietuvos Respublikos ambasada Ukrainoje ir Ukrainos nacionalinė biblioteka vaikams kartu su Ukrainos nacionaline dailininkų sąjunga bei Ukrainos bibliotekų vaikams darbuotojų asociacija Vilniaus įkūrimo 700-ųjų metinių proga paskelbė visos Ukrainos vaikų piešinių konkursą "Vilniui - 700".

Istorinė, kultūros diplomatija »
V16_2.jpg

Vasario 17 d. Lietuvos ambasadoje Kyjive buvo pažymėtos Lietuvos valstybės atkūrimo 105-sios metinės. Renginyje dalyvavo Eurokomisaras Virginijus Sinkevičius, Ukrainos Europos ir Euroatlantinės integracijos vicepremjerė  Olha Stefanishyna,  Ukrainos Aukščiausiosios Rados pirmininko pavaduotojai Olena Kondratiuk ir Oleksandr Korniyenko, Ukrainos aplinkos apsaugos ir gamtos resursų ministras Ruslan Strilec, Ukrainos užsienio reikalų ministro pavaduotojas Mykola Tochytskyi, Ukrainos gynybos ministro pavaduotojas Oleksandr Polishchuk, o taip pat šiuo metu Ukrainoje viešintis Lietuvos Respublikos užsienio reikalų viceministras Mantas Adomėnas.

Užsienio politika ir diplomatija » Istorinė, kultūros diplomatija »
GP1.jpeg

2023-01-21 Ukrainos muziejuje „Kyjivo tvirtovė“ Lietuvos Respublikos ambasadorius Ukrainoje Valdemaras Sarapinas dalyvavo 1863–1864 m. sukilimo 160-ųjų metinių minėjimo renginyje.  Minėjime taip pat dalyvavo Ukrainos kultūros ir informacinės politikos ministras Oleksandr Tkachenko, Ukrainos užsienio reikalų viceministras Yevgen Perebyinis ir Lenkijos Respublikos ambasadorius Ukrainoje Bartosz Cichocki, taip pat į renginį atvyko gausus būrys žiniasklaidos atstovų.

Istorinė, kultūros diplomatija »
Daugiau naujienų

Naujienlaiškio prenumerata

Captcha