Temos Žymėti visasAtžymėti visus

Kaip mus rasti?

Tel. +380 44 254 09 20 (bendri klausimai), +380 44 254 09 36 (vizų klausimai), +380 44 254 09 32 (konsuliniai klausimai, išskyrus vizas)
Faksas +380 44 254 09 28
El. paštas
Naujienos Spausdinti RSS

Ministrė pirmininkė Ingrida Šimonytė kreipiasi į pasaulio lietuvius, kviesdama paraginti savo artimuosius Lietuvoje pasiskiepyti

Sukurta 2021.04.21 / Atnaujinta 2021.04.21 14:43
  Ministrė pirmininkė Ingrida Šimonytė kreipiasi į pasaulio lietuvius, kviesdama paraginti savo artimuosius Lietuvoje pasiskiepyti

  Ministrė Pirmininkė Ingrida Šimonytė balandžio 21 d. nuotoliniu būdu susitiko su Pasaulio lietuvių bendruomenės (PLB) pirmininke Dalia Henke, Seimo ir Pasaulio lietuvių bendruomenės komisijos pirmininke Dalia Asanavičiūte ir PLB viešųjų ryšių komisijos pirmininku Vaidu Matulaičiu.

  Susitikimo tikslas – pakviesti svetur gyvenančius tautiečius, kad šie paragintų Lietuvoje likusius savo artimuosius senjorus skiepytis COVID-19 vakcina.  

  „Nors esate toli nuo gimtinės Lietuvos, Jus jungia čia gyvenantys Jūsų artimieji. Todėl šiandien prašau Jūsų pagalbos –  paraginkite savo tėvus ar senelius, kaimynus ar kitus pažįstamus senjorus Lietuvoje pasirūpinti savo sveikata ir gyvybe. Paraginkite juos pasiskiepyti nuo COVID-19. Skiepas – vienintelis mokslo įrodytas būdas apsisaugoti nuo šio viruso bei apsaugoti aplinkinius. Juk grįžę vasarą į Lietuvą būsite pasiilgę apkabinti artimą“, – kreipimesi sakė premjerė. 

  Senjorai savivaldybėse šiuo metu vakcinuojami prioriteto tvarka. Vyriausybė deda visas pastangas, kad vakcinavimo procesas, kurį koordinuoja savivaldybės, vyktų kuo sklandžiau.

  Informacija apie registraciją skiepui: https://koronastop.lrv.lt/lt/vakcinavimas/vakcinacijos-tvarka

  Su visu Premjerės kreipimuisi galite susipažinti čia.

  Lietuvos Respublikos Vyriausybės kanceliarijos informacija

   

  Naujienlaiškio prenumerata

  Captcha