Temos Žymėti visasAtžymėti visus

Kaip mus rasti?

Tel. +380 44 254 0920; +380 (67) 924 04 27;
El. paštas
Naujienos Spausdinti RSS

Ukrainoje paminėta Kovo 11-oji

Sukurta 2016.03.14 / Atnaujinta 2016.03.14 12:14
  Ukrainoje paminėta Kovo 11-oji

  Šiais metais Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo diena Ukrainoje paminėta renginiais Kijeve ir Charkove.

  Kovo 11 d. Charkovo teisės studentų ir Lietuvos Respublikos ambasados Ukrainoje iniciatyva, surengta tarptautinė mokslinė studentų konferencija „Lietuvos ir Ukrainos santykių plėtra. Istoriniai ir šiandienos akcentai“. Konferencijos dalyvius šią simbolinę dieną pasveikinęs Lietuvos ambasadorius Ukrainoje Marius Janukonis pasidžiaugė nuolat stiprėjančiais Lietuvos ir Ukrainos santykiais. Renginyje Vilniaus universiteto Teisės fakulteto studentai bei dėstytojai ir Ukrainos Studentų lygos teisininkų asociacijos Charkovo skyriaus atstovai aptarė istorinę dvišalių santykių raidą ir dabarties aktualijas.

  Kijeve 26-osios Nepriklausomybės atkūrimo metinės paminėtos originaliai ir aktyviai - kovo 13 d. surengtas orientacinis žaidimas, kurio metu lietuvių, Lietuvos draugų ir diplomatų komandos aplankė su Lietuva susijusias Kijeve vietas. 5 km. trasą greičiausiai įveikę dalyviai apdovanoti lietuviškais prizais.

  Taip pat kovo 10 d. ambasadoje surengtas nacionalinis konkursas „Lietuvos istorijos žinovas", kurį organizavo Lietuvos istorijos mokytojų asociacija ir kuriame dalyvavę Ukrainos lietuviai bei Lietuvos ambasados Ukrainoje darbuotojai galėjo pasitikrinti Lietuvos istorijos žinias.

  Renginius Kijeve kartu su Lietuvos ambasada organizavo Kijevo Maironio lietuvių kultūros draugija ir Ukrainos lietuvių jaunimo sąjunga.

  Naujienlaiškio prenumerata

  Captcha