AMBASADORIUS PETRAS VAITIEKŪNAS BAIGIA KADENCIJĄ UKRAINOJE
Gruodžio 15 d. surengtas Lietuvos ambasadoriaus Ukrainoje Petro Vaitiekūno kadencijos Ukrainoje pabaigos priėmimas. Šventėje dalyvavo Ukrainos institucijų, diplomatinio korpuso atstovai, lietuvių bendruomenės Ukrainoje nariai, verslininkai, žymūs visuomenės ir kultūros atstovai.
„Išvykdamas Ukrainoje palieku didelę dalį širdies. Nuoširdžiai dėkoju visiems už bendradarbiavimą ir pagalbą stiprinant Lietuvos ir Ukrainos ryšius. Tikiu, kad Ukraina eis europiniu, demokratinėmis vertybėmis grįstu keliu“ – sakė ambasadorius.
Susirinkę svečiai dėkojo ambasadoriui už nuoširdų bendradarbiavimą kuriant ir puoselėjant Lietuvos ir Ukrainos saitus, nuolatinę pagalbą ir paramą, kurią Ukraina visad jautė, matė ir vertino.
Dalį priėmimui skirtų rėmėjų lėšų ambasadorius skyrė iš karo zonos persikėlusiais žmonėmis besirūpinančiam fondui „Maidano ligoninė“.
Renginio metu koncertavo lietuvaičių merginų grupė „Elle G“ ir ukrainiečiai „BS Jazz“.
Ambasadorius Petras Vaitiekūnas ambasadai Ukrainoje vadovavo penkerius metus - nuo 2010 m. sausio 4 d.