ГРУПА «INCULTO» ПРИБУЛА ДО КИЄВА
До столиці України Києва прибула учасниця цьогорічного конкурсу “Євробачення» від Литви - група «InCulto». Запрошуємо сьогодні, 20 квітня о 20.30 год., на концерт цієї групи у Лаунж-барі київського клубу «D`Lux» (вул. М.Грушевського, 3).
Завтра, 21 квітня, група «InCulto» виступатиме у барі «Хмельная бочка» (вул. Б.Хмельницького, 3-Б), початок концерту о 21 год.
«InCulto» - литовська група, що була створена у 2003 році, яка грає нетрадиційну, еклектичну музику. Група двічі брала участь у національному відборі до міжнародного музичного конкурсу «Євробачення». У 2006 році з піснею «Welcome to Lithuania» вона зайняла друге місце, а 4 березня 2010 року рішенням комісії і глядачів була обрана учасником від Литви на пісенний конкурс «Євробачення 2010» у Осло з піснею «Eastern European Funk».