*alt_site_homepage_image*
ua
lt

Новини

RSS

ІРЕНА ДЯГУТЄНЄ: ЛИТВА СПОДІВАЄТЬСЯ НА ПРОДОВЖЕННЯ КОНСТРУКТИВНОЇ ДВОСТОРОННЬОЇ СПІВПРАЦІ З УКРАЇНОЮ

6-7 вересня 2010 року відбувся офіційний візит Голови Сейму Литовської Республіки Ірени Дягутєнє до Києва.

Під час візиту пані І.Дягутєнє зустрілась з найвищим керівництвом України і обговорила питання двосторонніх економічних зав’язків, можливості покращення інвестиційного клімату в Україні і спільні двосторонні проекти у транспортній сфері, також програми обміну студентами між вищими школами Литви і України, розвиток історично-культурного туризму та можливості вивчення литовської мови в Україні.

«Литва була й залишиться стратегічним партнером України», - під час зустрічі з Президентом України В.Януковичем заявила Голова Сейму Литви І.Дягутєнє. Окрема увага була приділена питанню надання Україні експертної допомоги у галузі євроінтеграції.

З Головою Верховної Ради України  В.Литвином було обговорено проведення у Вільнюсі на початку жовтня засідання тристоронньої Міжпарламентської Асамблеї Сейму Литовської Республіки, Верховної Ради України і Сейму та Сенату Польщі, де планується розглянути питання розвитку енергетичних зв’язків.

На зустрічі з Прем’єр-міністром М.Азаровим мова йшла про зміцнення двостороннього економічного співробітництва та перепони, які наразі заважають цьому процесу.

Також у Києві пані І.Дягутєнє зустрілась з почесними консулами Литовської Республіки в Україні, литовськими бізнесменами, які працюють в Україні, і представниками литовських товариств в Україні.