ЛИТОВЦІ КИЄВА ВІДЗНАЧИЛИ МАСЛЯНУ
Сьомого березня литовці Києва зібралися у Посольстві і відсвяткували Масляну за литовськими народними звичаями.
Дорослі і діти нарядилися різними персонажами Масляної і пригощалися смачними млинцями, що пекли шеф-повари одного з французьких ресторанів Києва. Звучали жартівливі народні пісні у виконанні Скайдри Янчайтє, всі присутні водили хороводи. Наприкінці свята згоріло опудало Масляниці. У заході взяли участь близько п’ятдесяти гостей.
Фото Вікторії Федірко.