*alt_site_homepage_image*
ua
lt

Новини

RSS

ЛИТОВЦІ ВІЗЬМУТЬ УЧАСТЬ У СХОДЖЕННІ НА ГОРУ ГОВЕРЛА

Товариства литовців Львова і Івано-Франківська разом з Посольством Литовської Республіки в Україні і Почесним консульством Литовської Республіки у Львові планують взяти участь у сходженні на гору Говерла.

Сходження відбудеться 11 вересня 2011 року. О дев`ятій годині ранку литовці і друзі Литви зустрічаються у підніжжі Говерли біля турбази «Заросляк».

Сходження присвячується Боротьбі за Свободу литовців і українців у ХХ ст. та 20-тій річниці Незалежності України.