“Литва і Східні сусіди: діалог в образотворчому мистецтві”
22 листопада 2007 року о 16 год. у Центральному будинку художника (вул.Артема, 1-5) відбудеться відкриття міжнародної художньої виставки “Литва і Східні сусіди: діалог в образотворчому мистецтві”.
Вісь колекції складається з картин семи відомих литовських, українських і білоруських художників, які влітку цього року разом творили на тему Великого Князівства Литовського. Під час експозиції у Києві ця колекція буде доповнена картинами, що художники створили у своїх студіях.
“Литва і Східні сусіди: діалог в образотворчому мистецтві” вже була представлена у Вільнюсі в галереї Савіцко і у Посольстві Литовської Республіки в Мінську.
Ініціатор проекту: Міністерство Закордонних Справ Литовської Республіки
Виконавець проекту: Галерея Савіцко
Партнери проекту: Посольство Литовської Республіки в Україні, Національна спілка художників України