*alt_site_homepage_image*
ua
lt

Новини

RSS

“Литва і Східні сусіди: діалог в образотворчому мистецтві”

22 листопада 2007 року о 16 год. у Центральному будинку художника (вул.Артема, 1-5) відбудеться відкриття міжнародної художньої виставки “Литва і Східні сусіди: діалог в образотворчому мистецтві”.

Вісь колекції складається з картин семи відомих литовських, українських і білоруських художників, які влітку цього року разом творили на тему Великого Князівства Литовського. Під час експозиції у Києві ця колекція буде доповнена картинами, що художники створили у своїх студіях.

“Литва і Східні сусіди: діалог в образотворчому мистецтві” вже була представлена у Вільнюсі в галереї Савіцко і у Посольстві Литовської Республіки в Мінську.

 

Ініціатор проекту: Міністерство Закордонних Справ Литовської Республіки

Виконавець проекту: Галерея Савіцко

Партнери проекту: Посольство Литовської Республіки в Україні, Національна спілка художників України