СХОДЖЕННЯ НА ГОВЕРЛУ ДРУЗІВ ЛИТВИ І УКРАЇНИ
11 вересня 2011 року литовці зі всієї України і друзі Литви та України візьмуть участь у сходженні на найвищу гору України Говерлу. Сходження присвячується єдності литовців і українців, що триває протягом століть, спільній боротьбі за свободу своїх народів, а також 20-ій річниці Незалежності України і встановлення дипломатичних зв’язків між Литвою і Україною.
Під час акції планується оголосити декларацію єдності литовців і українців.