*alt_site_homepage_image*
ua
lt

Новини

RSS

СХОДЖЕННЯ НА ГОВЕРЛУ ДРУЗІВ ЛИТВИ І УКРАЇНИ

11 вересня 2011 року литовці зі всієї України і друзі Литви та України візьмуть участь у сходженні на найвищу гору України Говерлу. Сходження присвячується єдності литовців і українців, що триває протягом століть, спільній боротьбі за свободу своїх народів, а також 20-ій річниці Незалежності України і встановлення дипломатичних зв’язків між Литвою і Україною.

Під час акції планується оголосити декларацію єдності литовців і українців.