Українські студенти взяли участь у форумі з питань політики безпеки
В Одеському Національному Університеті імені І.І. Мечникова 17-19 травня відбувся Молодіжний Євроатлантичний безпековий форум , у якому взяли участь 60 студентів з Одеського, Миколаївського і Херсонського регіонів.
„У цей особливо нелегкий для України час маємо зрозуміти і говорити про міжнародну політику і політику безпеки, роль України у них та перспективи на майбутнє. Відрадно, що Форум зацікавив стількох студентів», - під час відкриття заходу зазначив Посол Литви в Україні Марюс Януконіс.
У перший день Форуму студенти з експертами та аналітиками з Литви, України, Данії, Сполученого Королівства та НАТО дискутували про зміни середовища політики безпеки, виклики, що постають перед Україною, гібридну війну, співпрацю між НАТО і Україною.
На другий день студенти самі стали послами країн НАТО і під час симуляції мали нагоду приймати рішення у Північноатлантичній Раді та у Комісії НАТО - Україна.
Організаторами Молодіжного Євроатлантичного безпекового форуму стали Одеський Національний Університет імені І.І. Мечникова та Посольство Литовської Республіки в Україні, яке у 2015-2016 роках виконує функції контактного посольства НАТО.