*alt_site_homepage_image*
ua
lt

Новини

RSS

ЗАВЕРШИВСЯ ФІНАЛ ВСЕУКРАЇНСЬКОГО ФЕСТИВАЛЮ «МОЛОДЬ ОБИРАЄ ЗДОРОВ’Я»

За підтримки Посольства Литовської Республіки в Україні 4 вересня 2012 року в м.Одесі на базі Дитячого центру «Молода гвардія» було завершено фінал V-го Всеукраїнського фестивалю-конкурсу «Молодь обирає здоров’я». У фестивалі «Молодь обирає здоров’я» взяли участь 31 команда з усіх регіонів України, а також делегація з Республіки Білорусь та литовська спільнота Одещини.

Учасників фіналу фестивалю від імені організаторів привітали Віталій Ткачук, директор  Українського державного центру позашкільної освіти Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України; Уляна Котлярова, заступник начальника Управління кримінальної міліції у справах дітей Міністерства внутрішніх справ України; Олена Бабич, помічник Голови Державної служби молоді та спорту України, Олександр Пресман, депутат Одеської обласної ради, Павло Горінов, голова Правління Всеукраїнської молодіжної громадської організації «Серце до серця».

Також програмою фіналу фестивалю було передбачено:

-  тренінгове заняття «Вирішувати нам – відповідати нам»;

-  конкурс літературно-музично-спортивних міні-композицій;

-  вікторина-конкурс «Що я знаю про здоровий спосіб життя?»;

-  конкурс плакатів;

-  конкурс фотографій;

-  заключний гала-концерт і нагородження учасників фестивалю.

Для учасників фестивалю було проведено презентаційні тренінги за Програмою «Сприяння просвітницькій роботі «рівний-рівному» серед молоді щодо здорового способу життя». 

Учасники фестивалю мали можливість розповсюдити кращий досвід з профілактики запобігання негативним проявам серед молоді, використовуючи вокальні, хореографічні, спортивні здібності, літературно-мистецькі засоби, власне бачення проблеми з активної позиції самих підлітків, що мало особливо переконуючу силу та мотивацію на здоровий спосіб життя. Переможці конкурсів були нагороджені грамотами.

Результати проведення фестивалю довели ефективність запровадженої моделі у формуванні здорового способу життя, активізації молодіжного руху за здоровий спосіб життя, набутті позитивного життєвого досвіду молоддю.